پیام ویژه

آخرين مطالب

نمی‌توانند من را مقابل هواداران قرار دهند؛

کمیته انضباطی به طلب من از پرسپولیس رسیدگی نکند به فیفا یا AFC شکایت می‌کنم سياسي

  بزرگنمايي:

پیام ویژه - دروازه‌بان اسبق پرسپولیس گفت: اگر کمیته انضباطی به طلب من از پرسپولیس رسیدگی نکند به فیفا یا AFC شکایت خواهم کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، سوشا مکانی در گفتگویی، اظهار داشت: مقابل ذوب‌آهن بازی خوبی انجام دادیم، اما در موقعیت‌سازی دچار مشکل شدیم و به همین دلیل نتوانستیم گل بزنیم، به هر حال تیم‌هایی که به زمین ما می‌آیند مقابل ما به دنبال حداقل امتیاز هستند و اگر فرصتی داشته باشند، می‌خواهند گل بزنند.
وی افزود: یکی از دلایل همین است که در موقعیت‌سازی خیلی خوب نبودیم، اما با این همه موقعیت داشتیم که گل بزنیم. می‌توانستیم از پنالتی به گل برسیم که این اتفاق رخ نداد و این مسأله جزئی از فوتبال است، اما اگر ما کمی خوش‌شانس‌تر بودیم الان حداقل جزو سه تیم اول لیگ بودیم.
وی درباره اینکه در پرسپولیس پنالتی می‌زد، اما چرا در نفت مسجدسلیمان پنالتی نمی‌زند، اضافه کرد: من از نظر روحی روانی مشکلی برای پنالتی زدن ندارم، اما این مربی است که تصمیم می‌گیرد چه کسی پنالتی بزند. اگر از من بخواهند پنالتی بزنم مطمئنا این کار را انجام خواهم داد.
مکانی درباره اینکه تیم نفت مسجدسلیمان تا اینجا پدیده مسابقات لیگ بوده، خاطرنشان کرد: این‌ها اتفاقاتی است که روی کار‌های گروهی به دست می‌آید. می‌دانید که ما از نظر امکانات و سخت‌افزاری جزو ضعیف‌ترین تیم‌ها هستیم، اما از نظر تاکتیکی و همدلی خیلی عملکرد خوبی داشتیم. ما همه خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده می‌کنیم و نتیجه آن را هم دیده‌ایم.
این دروازه بان تاکید کرد: اگر شانس با ما یار بود می‌توانستیم بهتر از این نتیجه بگیریم و در جای بالاتری در جدول قرار بگیریم. خوشبختانه تیم به نباختن عادت کرده و هر تیمی مقابل ما می‌آید به دنبال حداقل امتیاز است و اگر فرصتی به دست بیاورند می‌خواهند سه امتیاز را بگیرند. به رقبا موقعیت نمی‌دهیم و این مسأله فهم تاکتیکی ما را می‌رساند.
این دروازه‌بان تصریح کرد: ما از نظر تاکتیکی به شرایطی رسیدیم که هر بازیکنی می‌داند در زمین باید چه کاری انجام دهد و دقیقاً کاری را در زمین می‌کند که مربیان خواسته‌اند. خدا را شکر می‌کنم که مقابل هیچ تیمی از نظر تاکتیکی کم نیاوردیم و حتی نسبت به برخی از آن‌ها برتر هم بوده‌ایم. امیدوارم در ادامه راه هم شرایط خوبی داشته باشیم، اما باید این را بگویم که موفقیت‌های ما حاصل تلاش یک کار گروهی است و کار یک نفر نیست. از کادر مدیریت گرفته تا بازیکنان و مربیان همگی در این موفقیت‌ها سهیم بوده‌اند. شما اگر بهترین مربی دنیا را داشته باشید و بازیکنان تاکتیک‌پذیری نداشته باشید به جایی نمی‌رسید و از آن طرف هم اگر بهترین بازیکنان دنیا را داشته باشید و مربی خوبی نداشته باشید باز هم به موفقیت نمی‌رسید.
وی در خصوص اینکه نباختن‌های نفت مسجدسلیمان تا چه زمان ادامه دارد، تصریح کرد: نمی‌دانم، اما تا وقتی که شرایط تاکتیکی ما خوب باشد و ما کار خودمان را انجام بدهیم نمی‌بازیم، اما اگر هم باخت به وجود بیاید این مسأله غیر منتظره نیست. نباید انتظارات به ناحق از تیم ما بالا برود. اگر پدیده لیگ هستیم و تا اینجا نباختیم به دلیل کار گروهی است. کل باشگاه زحمت کشیده‌اند که این اتفاقات رخ داده است. با پتانسیلی که داریم نباید انتظارات از ما بالا برود و خودمان را مدعی قهرمانی بدانیم چرا که ما یک بیستم تیم‌های مدعی هزینه نکردیم و امکانات نداریم، اما اگر چنین اتفاقی رخ بدهد از آن استقبال هم می‌کنیم.
مکانی درباره اینکه نفت مسجدسلیمان تیم جاه‌طلب این فصل لیگ است یا نه، تصریح کرد: نباید انتظارات از ما بالا برود، اما همانطور که گفتم اگر بتوانیم کار‌های بزرگ انجام دهیم از آن استقبال می‌کنیم. ما تا اینجا تیم‌های بزرگ را یا متوقف کردیم یا شکست دادیم و این مسأله نشان می‌دهد که به بلوغ تاکتیکی رسیده‌ایم، اما اگر در یک بازی هم ببازیم اتفاق بدی رخ نداده است. ما نه پرسپولیس هستیم نه استقلال نه سپاهان و نه تراکتور بلکه تیمی با بودجه محدود، پتانسیل محدود، اما جاه‌طلبیم.
دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان درباره بازی این هفته با گل‌گهر هم خاطرنشان کرد: همه بازی‌ها سخت است، اما بازی با گل‌گهر به دلیل شرایط این تیم در جدول شرایط خاص خودش را دارد چرا که این تیم برای نتیجه گرفتن به مصاف ما می‌آید. این بازی هم مثل سایر بازی‌ها می‌بینم و امیدوارم بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم. ما برای هر بازی یک تاکتیک خاص داریم و خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده می‌کنیم.
مکانی در خصوص شکایتش از باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در خبر‌ها عنوان شد که کمیته انضباطی رأی را به سود من داده، اما باید بگویم طلب من از پرسپولیس 150 میلیون تومان نیست بلکه 850 میلیون تومان است. آن هم 850 میلیون تومانی که برای 4 سال قبل بود، اما من تا الان هیچ اقدامی برای این پول نکردم، 4 سال پیش با این پول می‌توانستم در تهران یک خانه بخرم، اما الان با این پول نهایتاً یک اتومبیل می‌توانم بخرم.
این بازیکن ادامه داد: البته حق همیشه گرفتنی است و هر کسی که می‌تواند باید حقش را بگیرد. برای من فرق نمی‌کند چه پرسپولیس باشد چه نفت آبادان بلکه من حقم را می‌خواهم و دیگر از حق خودم هزار تومان هم کوتاه نمی‌آیم. با توجه به اقامتم در نروژ اگر از سوی کمیته انضباطی ایران به نتیجه نرسم شکایتم را در AFC و فیفا پیگیری خواهم کرد. من دو ماه پیش هم حکم 250 میلیون تومانی را از نفت آبادان گرفتم و برایم فرق نمی‌کند بلکه به دنبال حق و حقوقم هستم، اما برخی‌ها می‌خواهند من را مقابل هواداران پرسپولیس قرار دهند.
دروازه‌بان اسبق پرسپولیس تصریح کرد: من پرسپولیسی بودنم را پیش از این و چند سال قبل ثابت کردم. آن زمان بازیکنی بود که بازی نکرد و 800 میلیون پول گرفت و رفت، اما من که جوانی‌ام را برای پرسپولیس گذاشتم هیچ اقدامی برای دریافت پولم نکردم. من 4 سال دنبال پولم نبودم، اما مسئولان باشگاه حتی یک تماس هم با من نگرفتند و من هرگز این بی‌حرمتی را فراموش نمی‌کنم. آن‌ها نمی‌توانند با این کار‌ها من را مقابل هواداران پرسپولیس قرار دهند چرا که من پرسپولیسی بودنم را پیش از این ثابت کردم. همان زمان بازیکنی بود که حتی یک موقعیت گل ایجاد نکرد، اما یک میلیارد پول گرفت آیا کسی که دو بازی بیشتر برای پرسپولیس انجام داد و 800 میلیون پول نقد گرفت، اما من 4 سال صبر کردم و حالا به قول یک بزرگی حقم را می‌خواهم و حق گرفتنی است.
فارس
451


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

انفجار سایت هسته‌ای نطنز کار بازرسان آژانس است

ارسال پیامک تشییع جنازه در بویراحمد ممنوع شد

فرونشست زمین در پاکدشت تهران

برکناری شهردار به دلیل قطع درختان خیابان فلسطین تهران

دکان جدید مالیاتی دولت

قیمت جهانی طلا کاهش یافت

گزارش رویترز از ذخایر و صادرات نفتی ایران

آغاز ریل گذاری خط راه آهن چابهار _زاهدان

شناسه رهگیری لوازم خانگی چیست؟

پاداش 10 میلیون تومانی برای گزارش برق دزدی‌ مزارع ارز دیجیتال

مسابقات جام ملت‌های اروپا به بازی PES 2020 اضافه شد

سامسونگ با واتس اپ از مشتریانش مراقبت می‌کند!

ابداع LED جدیدی که فناوری اپتیک را متحول می‌کند

سناریوهای پیش روی تهران- واشنگتن چیست؟

گل‌محمدی: سیدجلال ستون تیم است

کرونا برای واتیکان هم دردسرساز شد

سفیر ایران: علم و فن‌آوری بهترین زبان نزدیکی دو کشور است

دیدار سفیر ایران در وین با رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و اتریش

حسین میرزایی نماینده کمیسیون فرهنگی مجلس در کمیسیون اصل 90 شد

شکسته شدن رکورد فوتی های کرونا در ایران

خطر تکرار فاجعه پلاسکو

شناسه رهگیری چه تاثیری بر بازار لوازم خانگی دارد؟

پورابراهیمی: طرح تامین مسکن محرومان تا 2 هفته آتی به صحن علنی می رود

مایکروسافت روی توسعه نسخه دوم سرفیس دوئو کار می‌کند

حمله دوم‌ کرونا به اقتصاد ایران

ایران و فلسطین؛ راهبری مقاومت

نه‌تنها شانس بقا، که شانس توسعه هم برای ایران وجود دارد

شهر محکومان؛ روایتی از زندان «تهران بزرگ»

نیاز ترامپ به یک برگ برنده

سرانجام مقصد جذاب ستاره پرسپولیسی ها لو رفت+ عکس

هشام الهاشمی رابطه ویژه ای با الحشد الشعبی داشت

ترکیه سامانه ‌اس400 را بر روی جنگنده‌های آمریکا آزمایش کرده است

ارتش سوریه یک گروه تروریستی وابسته به آمریکا را به دام انداخت

عکس| تشیع و تدفین تحلیلگر عراقی در وادی السلام نجف

واکنش شدید اللحن مسکو به جدیدترین تحرک آمریکا علیه ایران

تحریم اعضای شورای نگهبان توسط آمریکا بیانگر نقش مؤثر این نهاد است

توضیحات وزیر علوم درباره زمان و نحوه برگزاری آزمون سراسری

فرش قرمز گلستانی‌ها برای کرونا‌

بازداشت عوامل اجرای رقص خیابانی در ایلام

روایت تکان‌ دهنده از کارتن ‌خواب ‌های زابل

آخرین خبرها از زمان دقیق برگزاری آزمون سراسری

2 هزار میلیارد تومان اوراق بدهی دولت فروخته شد؛ 9 هزار میلیارد تومان به زودی

روایت وزیر اقتصاد از جلسه با کمیسیون اقتصادی مجلس

سکه و دلار ریزش‌های دیروز را تحمل نکردند

ماجرای واگذاری ملک شرکت حمل و نقل آبادان با قیمتی نازل

طراحی گوشی پیکسل 5 با حفره‌ای بزرگ برای دوربین سلفی!

آینده حشد شعبی؛ باید منتظر سفرهای کاظمی ماند

بایدن سختگیری در برابر چین و ایران را ادامه می‌دهد

به دنبال دلار در خیابان

در آزمایشگاه‌های تشخیص کووید-19چه خبر است