پیام ویژه

آخرين مطالب

انتقاد کمال از دعوت کالدرون و برانکو به مراسم قهرمانی پرسپولیس سياسي

انتقاد کمال از دعوت کالدرون و برانکو به مراسم قهرمانی پرسپولیس
  بزرگنمايي:

پیام ویژه - هافبک تیم پرسپولیس گفت: در زمین زورشان به ما نمی‌رسد، در فضای مجازی و تلویزیون حرف‌هایی را به راحتی مطرح می‌کنند که واقعاً جای تأسف دارد.

به گزارش جام نیوز ، روزنامه خبر ورزشی نوشت: یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس مقابل نساجی کمال کامیابی‌نیا بود، هافبکی که دوران تلخ گذشته را به صورت کامل فراموش کرده و به روزهای خوش خود بازگشته. با کمال در مورد قهرمانی و حواشی پیرامون آن، همچنین دیدار با نساجی گپی زدیم که می‌خوانید.
کسی انتظار نداشت پرسپولیس این‌قدر تهاجمی بازی کند؛ دنبال رکوردشکنی بودید؟
همیشه این‌قدر خوب بازی می‌کنیم. اتفاقاً آقایحیی به ما گفت کاری به رکورد نداشته باشید بلکه باید در هر 4 بازی باقی مانده بهترین نتایج را بگیریم و امتیازات لازم را کسب کنیم. اوایل بازی روی یک اتفاق گل خوردیم، اما هر چه زمان گذشت، سوار بازی شدیم و توانستیم گل تساوی را بزنیم. البته 4، 5 موقعیت دیگر هم داشتیم که گل نشد وگرنه می‌توانستیم برنده باشیم.
بازیکنان تیم شما از شرایط زمین گلایه داشتند؛ وضعیت چمن مصنوعی چطور بود؟
زمین اصلاً وضعیت خوبی نداشت و همه ناراضی بودیم. حیف است قائمشهر حتی یک زمین چمن طبیعی در حد استاندارد ندارد تا همه از فوتبال لذت ببرند. روی این زمین، هر لحظه ممکن است مصدومیت‌های خطرناکی پیش بیاید، حتی حسین ماهینی هم این موضوع را به من گفت ولی باید با شرایط کنار می‌آمدیم. خدا را شکر که هیچ بازیکنی مصدوم نشد.
هر ادعایی که اول فصل داشتید، به حقیقت پیوست. این فصل چطور گذشت؟
شرایط‌مان واقعاً خاص بود. یک سو تغییر مدیریت و سمت دیگر، تغییر سرمربی را داشتیم. فقط ثبات در جمع بازیکنان بود. فکر می‌کنم در نیم‌فصل دوم بهترین اتفاق رقم خورد و با حضور گل‌محمدی، روند خودمان را حفظ کردیم. ان‌شاءالله که برای آینده هم تیم‌مان حفظ شود، چون شناخت بالایی از هم داریم و به صورت حرفه‌ای یکدیگر را درک می‌کنیم.
گل‌محمدی در همه مصاحبه‌هایش از نگرش و تفکر بازیکنان پرسپولیس صحبت می‌کند؛ در این مورد توضیح می‌دهی؟
باورتان نمی‌شود بعد از بازی با نساجی وقتی وارد رختکن شدیم، همه بابت تساوی مقابل این تیم ناراحت بودیم. بازیکنان ما حرفه‌ای هستند و این تفکر در تیم‌مان جا افتاده که همیشه باید برنده باشد. امیدوارم همین روند ادامه یابد.
برای تو هم شرایط سختی رقم خورد و فصل متفاوتی داشتی؛ قبول داری؟
بله، من به فاصله یک هفته مانده تا شروع فصل، دومین جراحی را روی کتفم داشتم. آمادگی بدنی من در آن بازی در بالاترین حد خود بود و یک نیم‌فصل را از دست دادم. همه در شرایط بازی بودند، اما من هنوز ترس داشتم. البته باید از گل‌محمدی و مطهری هم تشکر کنم که به من اعتماد کردند. من باید بازی می‌کردم تا ترسم می‌ریخت. درست در کوران مسابقات بودیم که من به میدان رفتم. البته هنوز به چیزی که خودم مد نظر دارم، نرسیده‌ام ولی باز هم خدا را شکر که بازی می‌کنم.
بعد از قهرمانی، یک‌سری مسائل پیش آمد که از حالت کری‌خوانی به توهین تبدیل شد؛ مثلاً همین بحث «بابا مسعود» یا «تیم حکومتی» و «وزیر پرسپولیسی» و... شما داخل رختکن و محل تمرین چه نظری در مورد این حرف و حدیث‌ها دارید؟
ما اصلاً به این مسائل حتی فکر نمی‌کنیم. این حرف‌ها پوچ و الکی است. در زمین، زورشان به ما نمی‌رسد، اما در فضای مجازی و تلویزیون این مسائل را به راحتی مطرح می‌کنند که واقعاً جای تأسف دارد. هر تیمی جلوی پرسپولیس با 200 برابر توانش بازی کرده تا خودش را نشان بدهد و امتیاز از ما بگیرد، اما ما در این 4 سال فقط در زمین بازی مزد تلاش‌مان را گرفتیم و باقی مسائل اصلاً برای‌مان مهم نیست. در کمپ خودمان و با هوادارانی که داریم، حس خوبی می‌سازیم و مهم نیست بقیه چه می‌گویند. نتایجی که گرفتیم، فقط و فقط مزد زحمت خودمان بود.
اما هواداران می‌گویند اگر در گذشته، سفت و محکم با این مسائل برخورد می‌شد، کسی جرأت نمی‌کرد به پرسپولیسی‌ها با این ادبیات توهین کند؛ با این موضوع موافقی؟
من با تمام احترامی که به مجریان تلویزیون قائل هستم، فکر می‌کنم نباید تا این حد راحت کری بخوانند. این کری متعلق به فضای هواداری است نه رسانه ملی. این مسائل هجمه می‌سازد و طرفداران تیم‌ها را به جان هم می‌اندازد. مجریان تلویزیونی باید حرفه‌ای عمل کنند و هر چه به ذهن‌شان می‌رسد را مقابل دوربین بیان نکنند.
البته برخی بازیکنان مثل مهدی قایدی برای تان خیلی شیک کری خواندند، اما انگار در زمین بازی جواب دادید. بیرون از زمین، پاسخی به آن ادعاها نداری؟
نه، آن حرف‌ها کری‌خوانی معمول است و هر کسی می‌تواند در این فضا، نظر خودش را بگوید. اتفاقاً این حرف‌ها جذاب است. ما کار بزرگ‌تری انجام دادیم.
منظورت در کری‌خوانی است یا کسب نتایج؟
نه، منظورم برنامه‌ریزی است. بعد از پایان تعطیلی در ایام کرونا، کادر فنی ما بهترین برنامه‌ریزی را داشت. در زمانی که تمرینات شروع شده بود، همه باشگاه‌ها دو جلسه تمرین می‌کردند، اما ما با یک برنامه‌ریزی حرفه‌ای، فقط یک جلسه تمرین کردیم. بازیکنان همان تیم‌ها در میانه بازی، بدن‌شان خالی می‌کند، اما ما در نیمه دوم هر بازی، بهتر می‌شویم. بعد از کرونا 6 بازی را بردیم و یک بار مساوی کردیم. این تفکرات حرفه‌ای ماست که جای بحثی نمی‌گذارد. ما در زمین تلاش می‌کنیم و کاری به مسائل حاشیه‌ای نداریم. امتیازات جدول همه چیز را مشخص می‌کند.
قبل از بازی با نساجی هم واکنش یحیی گل‌محمدی در اینستاگرام گرد و خاک کرد. در داخل تیم و باشگاه پرسپولیس چه می‌گذرد؟
استوری که آقایحیی گذاشت، یک واکنش بود. برانکو و کالدرون برای تیم‌مان زحمت کشیدند، اما دعوت از آن‌ها در این شرایط غیر حرفه‌ای بود و مسئولان باشگاه ما هم فهمیدند دچار چه اشتباه بزرگی شده‌اند. برانکو مشکل مالیاتی دارد و نمی‌تواند به این راحتی به ایران بیاید. بازگشت کالدرون در این شرایط شیوع کرونا هم سخت است.
ولی قبول داری که مسائل و اختلافات زیادی بین بازیکنان و کادر مدیریتی به وجود آمده؟
من فقط می‌گویم همه ما امیدواریم یک ثبات مدیریت به وجود بیاید و مدیرعاملی انتخاب شود که 4، 5 سال در باشگاه بماند و طرح‌هایش را ارائه کند تا خیال همه ما راحت باشد، حالا می‌خواهد رسول‌پناه باشد یا فرد دیگری. بازیکن فقط باید در زمین بازی کارش را دنبال کند و ذهنش معطوف به مسائل دیگر نشود. این بدهی‌های باشگاه هم باید مدیریت شود تا خدای ناکرده از پرسپولیس امتیاز نگیرند یا پنجره‌های نقل و انتقالاتی بسته نشود. همه استرس دارند که پول برانکو، کالدرون، بودیمیر و... جور می‌شود یا نه. فقط هواداران نیستند که نگرانی دارند بلکه ما هم داخل زمین مثل هواداران استرس داریم. فقط امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات حل شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

تاکید تولیت آستان قدس رضوی بر ضرورت توجه بیشتر به معارف رضوی در آثار سینمایی و تلویزیونی

وزارت صمت به کدام سمت می رود؟

هشدار شدید مقتدی الصدر به نتانیاهو درباره هرگونه ارتباط با عراق

هنگامه شهیدی به مرخصی آمد

جزئیات جلسه متقاضیان استیضاح "زنگنه" در دفتر قالیباف

عراق: گذرگاه های مرزی به روی زوار ایرانی بسته است

18 جنگنده چینی از تنگه تایوان گذشتند

جاده کرج - چالوس یک طرفه شد

جزئیات ماجرای حضور برخی زوار اربعین در مرز شلمچه

مرز مسافری بین‌المللی شلمچه بسته است

حریرچی: دیگر نارنجی و زرد نداریم؛ کل کشور در وضعیت قرمز قرار دارد

هشدار درباره افزایش نقدینگی

وضعیت اقتصادی کشور در دوران دفاع مقدس چگونه بود؟

فعلا خودرو نخرید

سونی سه بازی بزرگ PS5 را به PS4 هم می‌آورد

گلکسی زد فلیپ سفید سامسونگ را ببینید

پتنت جدید هوآوی؛ گوشی هوشمندی با دوربین سلفی زیر نمایشگر

مشکل قطعی شب گذشته اینستاگرام چه بود؟

در جنگ تجاری آمریکا و چین، نوبت به شرکت تنسنت رسید

دستبند Amazfit Band 5 رسما معرفی شد

سرگردانی کارگران معترض

پشت‌پرده توافق «امارات و اسرائیل»

بولتون، مشاوری در آستانه محکومیت

پیروزی جو بایدن چه تغییری در رابطه ایران و آمریکا ایجاد خواهد کرد؟

سایه بایدن بر توافق اعراب و اسرائیل

رونمایی از سرمربی جدید حریف پرسپولیس + عکس

از برانکو چه آموختیم؟

ایلهان عمر: ترامپ از اعتماد عمومی سوء استفاده کرده است

غریب آبادی: عربستان در بحث هسته‌ای همان راه رژیم صهیونیستی را می رود

دومینیک راب: از برجام رویگردان نمی شویم

رژیم صهیونیستی برای دومین بار مجبور به اعمال قرنطینه سراسری شد

ترامپ خواستار “آموزش میهن‌پرستانه” در مدارس آمریکا شد

پاکسازی خیابان ولی عصر از فیلتر سیگار

دستور سرپرست صمت برای کنترل قیمت‌ها

واکنش وزیر کشاورزی به افزایش قیمت تخم‌مرغ

توییت قالیباف درباره‌ی توافق بحرین و امارات با اسرائیل

ماجرای شنیده شدن صدای انفجار در شرق تهران

با افرادی که ماسک نمی‌زنند چگونه رفتار می‌کنید؟

توصیه‌های جدی مردم، کادر درمان و مبتلایان به کرونا

با یک تیر 2 نشان بزنید

تصاویری از آتش در میان نخل های سیستان و بلوچستان

آخرین آمار از کرونا در کشور؛ تعداد مبتلایان روزانه روند صعودی گرفت

نجات معجزه آسای مرد جوان پس از داخل چاه 35 متری

لحظه دستگیری سارقان زورگیر در قزوین

رکورد معاملات هفتگی در نیما شکسته شد

مرغ ١٠٠٠ تومان ارزان شد

آنچه در روزهای پرنوسان بازار بورس گذشت

تصمیم مهم برای ترخیص کالا‌های اساسی از گمرک

وامی برای خرید 6 متر و 90 سانتی متر خانه!

ابهام در علت حذف استاندارد اجباری برنج