پیام ویژه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

دولت تمایلی به شریک شدن درآمدهای مالیاتی ندارد

پیام ویژه - شهر: دولت با کاهش فروش نفت و تحریم‌ها با کاهش درآمد و کسری بودجه مواجه است و حالا تنها منبع مالی‌اش مالیات است و با مخالف با لایحه ارزش افزوده می ‌خواهد مانع از شریک شدن درآمدهای حاصل از این بخش با شهرداری ها شود.

اسامی برگزیدگان طرح یکصد کارشناس متخصص روابط عمومی هفته دوم آذر اعلام می‌شود

پیام ویژه - شهر: با هدف ارزیابی سطح دانش و مهارت همکاران و پرسنل شاغل در حوزه روابط عمومی کلیه واحدهای تابعه شهرداری تهران، «طرح انتخاب و پرورش یک‌صد کارشناس متخصص روابط عمومی» توسط مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با همکاری اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران و موسسه نشان آور دانش (نماینده و مجری مهارت سنجی استاندارد اروپایی ESCO) برگزار شد.

مسیر های دوچرخه سواری

پیام ویژه - امروزه تهران به یکی از شلوغ ترین شهرهای دنیا تبدیل شده است , شهری که ترافیک های فراوانش ساعت های زیادی از عمر ما را به هدر میدهد.شهرداری تهران به منظور ترویج فرهنگ دوچرخه سواری, با احداث کیلومترها مسیر دوچرخه سواری در سطح شهر راحتی را برای شهروندان به ارمغان آورده است و دوچرخه سواران میتوانند با خیال آسوده در مسیر اختصاصی رکاب بزنند و از هیاهوی ترافیک شهر به دور باشند.

لزوم مدیریت بیش از پیش آب های زیرزمینی با رویکرد حفظ منابع آبی در منطقه ۳

پیام ویژه - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با حضور در منطقه ۳ به تفاهم نامه مدیریت آب با وزارت نیرو اشاره و بر لزوم مدیریت بیش از پیش آب های زیرزمینی با رویکرد حفظ منابع آبی تاکید کرد.

اهدای ماسک به مسافران اتوبوس‌های تندروی تهرانپارس تا پایانه آزادی

پیام ویژه - فرهنگ‌سرای اخلاق با همکاری مرکز مشارکت‌های فرهنگی هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه «سلامتی هدیه خداست» را با اهدای ماسک به مسافران اتوبوس‌های تندروی تهرانپارس تا پایانه آزادی برگزار می‌کند.

توزیع ماسک به مسافران اتوبوس‌های تندروی تهرانپارس تا پایانه آزادی

پیام ویژه - فرهنگ‌سرای اخلاق با همکاری مرکز مشارکت‌های فرهنگی هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه «سلامتی هدیه خداست» را با اهدای ماسک به مسافران اتوبوس‌های تندروی تهرانپارس تا پایانه آزادی برگزار می‌کند.

دوران پساکرونا برای شهروندان چگونه است؟

پیام ویژه - اینکه دنیای پساکرونا به چه شکل خواهد بود، می توانم بگویم قطعا با شرایط و روند کنونی ما یک تغییر بزرگ را در زندگی احساس خواهیم کرد.

نشست خبری جشنواره«شهرآماده»

پیام ویژه - جشنواره «شهرآماده» در بخش های عکس و فیلم کوتاه با موضوع پیشگیری و مواجهه با بحران با همکاری شهرداری تهران برگزار می شود.

۳۰ نقطه حادثه خیز ترافیکی شمال تهران ایمن سازی شد

پیام ویژه - ۳۰ نقطه حادثه خیز شمال تهران با هدف ایمن سازی تردد عابرین پیاده و وسایل نقلیه با بازدید های میدانی معاونت ترافیک شهرداری منطقه یک و پلیس راهورشمال تهران، شناسایی و ساماندهی شد.

برندینگ مکان منتشر شد

پیام ویژه - شهر: کتاب «برندینگ مکان، مفاهیم، چالش ها و راهکارها» از سوی سازمان زیباسازی شهرداری تهران منتشر شد.

مرمت و بازسازی مجموعه های ورزشی شمال شرق تهران

پیام ویژه - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۴ تهران از مرمت و بازسازی ورزشگاه های این منطقه خبر داد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مجموعه های ورزشی، عملیات بازسازی دو ورزشگاه شیان و ۲۲ بهمن درحال انجام است.

تصمیم گیری درباره لایحه مالیات بر ارزش افزوده به زودی در صحن مجلس

پیام ویژه - شهر: عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اعلام کرد لایحه مالیات بر ارزش افزوده شهرداری ها احتمالا فردا یا در طول هفته آتی در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت و نمایندگان در صحن مجلس درباره آن تصمیم گیری خواهند کرد.

تعداد همراه سراها افزایش پیدا می کند

پیام ویژه - شهر: علاوه بر همراه سراهای جوادالائمه و عماد که توسط شهرداری منطقه ۶ و با کمک خیرین ایجاد شده، ساخت و تجهیز دو همراه سرای دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

ضرورت کمک دولت به شهرداری‌ها

پیام ویژه - بر هیچ کس پوشیده نیست که شهرداری‌ها در شرایط شیوع کرونا ویروس و تحریم های ظالمانه علیه کشورمان این نهاد را با محدودیت‌های مالی مواجه ساخته و توسعه حمل و نقل عمومی را بیش از پیش مشکل کرده است.

ساخت ایستگاه برج میلاد متناسب با استانداردهاست

پیام ویژه - شهر: عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از وضعیت مناسب ایستگاه برج میلاد تهران برای معلولان خبر داد و گفت: خوشبختانه در حال تلاش هستیم که به وعده هایی که داده ایم عمل کنیم.

از تمرکز بر مسایل اجتماعی تا اقتصاد و سلامت

پیام ویژه - شهر: معاون شهردار تهران می‌گوید: در بودجه ۱۴۰۰ شهرداری موضوع مسایل اجتماعی پررنگ خواهد بود که بر اساس شاخص‌هایی مانند برنامه سوم توسعه، مسایل شهری و مولفه‌های اقتصادی تدوین خواهدشد.

پاییز بوستان رازی

پیام ویژه - بوستان رازی یکی از بوستان‌های بزرگ شهر تهران است و در مرکز تهران در منطقه ۱۱ شهرداری قرار دارد. مساحت بوستان رازی بیش از ۲۵۷۰۰۰ متر مربع است و شامل امکاناتی نظیر شهربازی، دریاچه مصنوعی، کتابخانه، سالن سینمایی، بازارچه صنایع دستی و هنری، فرهنگسرا و انواع امکانات و سالن های ورزشی است.

چانه زنی برای اوراق مشارکت ۹۸ در ماه های پایانی سال ۹۹

پیام ویژه - شهر: عضو کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران گفت: چند ماه مانده به پایان سال ۱۳۹۹ هنوز در حال چانه زنی برای اوراق مشارکت سال ۱۳۹۸ مترو هستیم و هنوز تأمین سرمایه ای که وظیفه دولت بود انجام نشده است. اجرایی نشدن این امر نشان از بی تصمیمی، سردرگمی و عدم مدیریت یکپارچه در سیستم است.

رتبه اول کسب درآمد در پهنه الف برای منطقه ۱۲

پیام ویژه - حیدریان از کسب رتبه دوم نقد و رتبه سوم غیر نقد و در مجموع نقد و غیر نقد رتبه اول پهنه الف تا هفته سی و چهارم سال جاری برای منطقه ۱۲ خبر داد و گفت: منطقه ۱۲ با الزام ۸۰ درصد درآمد نقد، بیشترین الزام را بین مناطق ۲۲گانه در تحقق درآمدهای نقد دارد.

مرمت ساعت تاریخی مشیر السلطنه

پیام ویژه - مرمت قدیمی ترین ساعت شهری تهران در مسجد مشیر السلطنه که ۱۲۱ سال پیش در دوران قاجار ساخته شد و ۷۰ سال پیش از کار افتاده؛ ازسوی شهرداری منطقه ۱۱ و با استفاده از خبره ترین افراد آغاز شد.

ثبت تخلف ٦٠ هزار خودرو طی شب گذشته

پیام ویژه - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ثبت تخلف ٦٠ هزار خودرو در ساعت ممنوعیت تردد در شب گذشته خبر داد.

نمره قبولی برای نیروهای خدمات شهری منطقه ۱۷

پیام ویژه - محمدرضا افخم معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۷ با بیان اینکه خوشبختانه هیچ گونه آبگرفتگی در سطح منطقه گزارش نشده است گفت: با توجه به آغاز فصل بارش، عوامل خدمات شهری منطقه ۱۷ در آماده باش کامل به سر می برند و با لایروبی انهار روباز و بسته، با آمادگی کامل به مقابله با آب ماندگی های احتمالی در سطح محدوده رفتند.

بازدید از کانون ارزیابی دستیاران مدیران شهری

پیام ویژه - رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران طرح جذب دستیاران در شهرداری تهران را اقدامی ارزشمند در راستای به‌کارگیری نیروهای توانمند و مستعد به منظور توسعه منابع انسانی بر مبنای اصل شایسته گزینی و استعدادیابی عنوان کرد.

تلاش ۴۸ ساعته نیروهای خدمات شهری جنوب غرب تهران

پیام ویژه - مدیریت شهری منطقه ۱۸ تهران پیش از ورود سامانه جدید بارشی و جبهه هوای سرد، با اعلام فراخوانی، نسبت به تجهیز امکانات و عوامل انسانی تحت پوشش خویش اقدام کرد.

ارتقای ضوابط ایمنی در کارگاه های ساخت خطوط مترو

پیام ویژه - در پی بروز برخی حوادث و در راستای پیگیری اقدامات مربوط به ارتقای مسائل ایمنی، بهداشت ومحیط زیست درفضاهای کارگاهی خطوط مترو، مدیر عامل شرکت مترو طی جلسه فوق العاده کمیته مدیریت بحران، پدافند غیرعامل وHSE با حضور مجریان و مشاوران خطوط، به بررسی علل سوانح اخیر پرداخته و تصمیمات مقتضی به منظور افزایش ضریب ایمنی کار و جلوگیری حداکثری از تکرار حوادث اینچنینی اتخاذ شد.

آموزش های مجازی ترافیک در منطقه ۳

پیام ویژه - به منظور پیشگیری از ویروس کرونا، آموزش های ترافیکی در منطقه ۳ با استفاده از لینک «بین جو» مجازی شد.

طرح زمستانه تاکسیرانی کلید خورد

پیام ویژه - سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از آمادگی سازمان تاکسیرانی برای فصل سرما با هدف خدمات رسانی مناسب به شهروندان در ایام بارش نزولات آسمانی با اولویت رعایت شیوه نامه های بهداشتی خبر داد.

روایت تهرانی که شاعران آن را بنا کردند

پیام ویژه - شهر: تهران به عنوان خاستگاه همه تغییرات است اما هیچ گاه از منظرشعر به آن پرداخته نشده است و لازم بود از این زوایه به تهران توجه شود. درواقع تهرانی که شاعران آن را بنا کردند.

راه اندازی قرارگاه جهادی سلامت در منطقه ۲

پیام ویژه - معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲ گفت: قرارگاه جهادی ، سلامت و محله محور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سرای محلات منطقه۲ آغار به کار می‌کند.

خیالستان زندگی؛ پیوندی بر گسستگی

پیام ویژه - شهر: پروژه ساخت «خیالستان زندگی» با هدف افزایش سرانه فضای سبز، ایجاد دسترسی‌های محلی تعریف و طراحی شده است. این پروژه در اصل یک میدانگاه یا زیست پلی روی بخشی از بزرگراه امام علی (ع) است.

نشست خبری جشنواره عکس و فیلم کوتاه شهر آماده

پیام ویژه - صبح امروز دوشنبه ۳ آذر ۹۹ نشست خبری آنلاین جشنواره عکس و فیلم کوتاه شهر آماده با حضور رضا کرمی محمدی رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران ، غلام حسین محمدی رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و صیف الله صمدیان دبیر جشنواره برگزار شد.

مانور آموزشی آمادگی برای بارش های فصلی

پیام ویژه - جلسه آموزشی نیروهای ستادهای برف روبی، امور شهری و محیط زیست به منظور آمادگی کامل در مقابله با مشکلات فصل بارش برگزار شد.

از دریاچه تا چیتگر رکاب بزنید

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران از آغاز عملیات اجرایی تکمیل پیست دوچرخه مجموعه فرهنگی، گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) خبر داد.

اهدای جایزه به روایت برتر تصویری از حوادث تهران

پیام ویژه - شهر: جشنواره شهر آماده از ۷ آذر تا ۵ دی -همزمان با سالگرد زلزله بم- فیلم و عکس های با موضوع مدیریت بحران را از شرکت کنندگان در این جشنواره می پذیرد. اختتامیه این جشنواره نیز ۳۰ دی همزمان با حادثه پلاسکو برگزار می شود.

ساير مطالب

بالا و پایین بورس در روز منفی شاخص

سقوط طلای جهانی به کمترین قیمت خود در 4 ماه گذشته

کارتخوان‌های بانکی در خارج از کشور!

علل افزایش قیمت مرغ در روزهای اخیر

بورس متاثر از معاملات شستا؟

ثبات در بازار تا 10 روز آینده؛ محموله جدید روغن به کارخانه‌ها رسید

«مرغ» رنگ 40 هزار تومان را هم دید

بیت کوین در یک قدمی رکورد تاریخی قیمت

قیمت مرغ همچنان در حال پر کشیدن است

معرفی بازارگردان توسط 15 شرکت بورسی و فرابورسی

بدهی جهانی در بحران است؟

پیشنهاد جدید نمایندگان مجلس برای افزایش حقوق کارگران

روز سرخ قیمت‌ها در بازار طلا و ارز؛ دلار و سکه برای ورود به کانال جدید مقاومت کردند

نتیجه حراج اوراق بدهی دولتی اعلام شد

گردش مالی 7 هزار میلیارد تومانی قاچاق سیگار در کشور

تحلیل شرکت های تامین سرمایه در بورس

بارگیری اولین محموله نفت خام ایران از شرق تنگه هرمز در بهمن 99

همه چیز مهیای کاهش قیمت مسکن

لزوم افشای جزئیات تخلفات حقوقی‌های بورس توسط نمایندگان مجلس

اجرای ضوابط جدید صدور چک از 22 آذر

کاهش قیمت جهانی طلا با بهبود چشم‌انداز اقتصادی

رکورد ارزانی وام مسکن شکسته شد

افزایش عرضه روزانه مرغ منجمد در سراسر کشور با هدف تعدیل قیمت‌ها

سقوط ارزش دلار به کمترین میزان در دو سال و نیم گذشته

پیش‌فروش نفت عراق کلید خورد

علت رسوب کالاها در بنادر چیست؟

واردات کالای ممنوعه در سکوت!

پراید از مرز 100 میلیون تومان فاصله گرفت

افزایش شدید قیمت فلزات اساسی در بازارهای جهانی

گردش مالی اقتصاد دیجیتال چین بالغ بر 5 تریلیون دلار شد

سقوط طلای زرد پیش چشم طلای سیاه

توضیحات وزارت رفاه درباره تسهیلات جدید کرونایی

افزایش 9 دلاری قیمت گندم در بازارهای جهانی

کارآفرین نمونه: 70 درصد درد ترک اعتیاد به نفت را پشت سرگذاشته‌ایم

شرایط کاهش قیمت دلار در بازار

فاصله تورمی دهک‌های درآمدی افزایش یافت

روز بد برای بزرگان بورس؛ سهام‌های کوچک رشد کردند

نرخ جدید انواع میوه و تره‌بار اعلام شد

3میلیون و800هزار کارتخوان؛همچنان بی‌هویت

رشد منفی 2.5 درصدی اقتصاد کشور در بهار

تورم بی سابقه هزینه های تولید در تابستان

اجماع علیه سرعت‌گیر بورس

وزارت صمت: قیمت مرغ تا هفته آینده متعادل می‌شود

ادامه رشد غیرهیجانی بورس

نرخ سود وام مسکن کاهش یافت

صندوق‎ ها جای خوبی برای سرمایه گذاری هستند؟

تصمیم ستاد اقتصادی دولت برای ساماندهی بازار فولاد کشور

میزان صادرات ایران به کشورهای مشترک‌المنافع در نیمه نخست 99

افزایش نرخ سود اوراق دولتی در همه سررسیدها

رشد ارزش سهام عدالت در روز صعود بورس

کاهش مصرف بنزین در کشور با اجرای محدودیت‌های کرونا

آینده مبهم صنعت خودروسازی جهان در سایه کرونا

سازمان صمت تهران: قیمت مرغ تا هفته آینده متعادل می‌شود

انتقاد نماینده مجلس از افزایش 50 درصدی قیمت لاستیک خودرو

رفتار احتیاطی معامله‌گران در بازار ارز

مدیرعامل پشتیبانی امور دام: قیمت مرغ تا 10 روز دیگر کاهش می یابد

تداوم ابهام در طرح‌های پیش‌فروش خودروسازان

نامه خاوازی به معاون روحانی: تسهیلات ویژه کرونا جوابگوی بنگاه‌های تولیدی نیست

سازمان بورس: پیشنهادی برای افزایش دامنه نوسان مطرح نشده است

روایتی از پشت پرده کارت‌های بازرگانی کارتن خواب‌ها

زندگی در سراشیبی

الزام نصب شناسه کالا برای قطعات یدکی وسایل نقلیه

پیش‌فروش مشارکت در تولید برای 9 محصول سایپا آغاز شد

بانک مرکزی: فعالیت نهادهای پولی غیرمجاز ممنوع است

دل پردرد رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین از رانت خواری با دلار 4200 تومانی

پیش‌بینی افت شدید اقتصاد اروپا بخاطر محدودیت‌های کرونایی

واکنش رئیس سازمان بازرسی به مرغ 35 هزار تومانی

میزان تجارت خارجی کشور از مرز 44 میلیارد دلار گذشت

«مرغ» قصد کوتاه آمدن ندارد؛ نرخ هر کیلو همچنان 35 هزار تومان

الاکلنگ قیمت مرغ و لبنیات در بازار

گزارش‌ رئیس سازمان بازرسی درباره افزایش قیمت مرغ

عاقبت 420 کانتینر کالای لوکس در گمرک

سقف مقاومت شاخص در بورس شکست

دلار در میانه کانال 25 هزار تومانی

بهانه بازاریان برای افزایش مجدد قیمت لبنیات

آشفته بازار سیگار

توزیع روزانه 300 تُن مرغ در بازار

احتمال حذف نیمی از متقاضیان مسکن ملی

چرا مرغ 9 بار گران شد؟

پیش‌‌‌بینی فعالان بازار خودرو از روند قیمت‌ها

تاثیر نتایج مثبت سومین واکسن کرونا بر قیمت طلای جهانی

وزیر صمت: با ترخیص نهاده‌های دامی در بازار گوشت و مرغ تعادل برقرار می‌شود

بالا و پایین شاخص در روز صعود 16 هزار واحدی بورس

جزئیات پرداخت وام یک میلیونی و یارانه 100 هزار تومانی اعلام شد

اعتماد مردم به بورس برمی‌گردد؟

بورس‌های جهان سبزپوش شدند

بانک مرکزی: رشد اقتصادی منفی 2.8 درصد شد

کاهش 10 درصدی قیمت مسکن طی سه هفته اخیر

قدقد مرغ مسئولان را بیدار می کند؟

ترک عمیق در حباب سکه

تثبیت دلار در میانه کانال 25 هزار تومان؛ سکه 11 میلیونی باقی ماند

نرخ بیکاری در بهار 99 اعلام شد

جزئیات استعلام کرونایی‌ها برای صدور بلیت هواپیما

جزییات حمایت معیشتی از خانوارها در محدودیت‌های کرونایی

ترافیک خروج از بازار مسکن

جهش قیمت گوجه و خیار

سم‌زدایی از نظام بانکی

قیمت مسکن نوساز در پرمعامله‌ترین منطقه پایتخت

بازدم کوتاه بورس تهران

کشف میلیاردها بشکه ذخایر نفتی در امارات