پیام ویژه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: رفتار بسیجی، شیرازه زندگی یک مسلمان است

پیام ویژه - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با تشکیل شورای عالی هماهنگی بسیج استانی، فرماندهان بسیج سازمان های تابعه و زیر مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می توانند با هم ارتباط داشته باشند و کارهای خود را به شکل مطلوب تری پیش ببرند.

افزایش خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید فارس در اوج شیوع کرونا

پیام ویژه - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی و ضرورت کاهش ترددهای حضوری،زیرساخت ارایه خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید و تعاونگران این استان افزایش یافته است.

گفت و گوی زنده اینستاگرامی رئیس روابط عمومی وزارت کار درباره نحوه حمایت جبرانی خانوارها

پیام ویژه - حامد شمس، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۰ در گفتگوی زنده اینستاگرامی درباره شرایط و نحوه حمایت جبرانی خانوارها در محدودیت های شدید کرونایی سخن می گوید.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشور: نوبت هشتم وام ضروری بازنشستگان کشوری امروز پرداخت می شود

پیام ویژه - معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری نوبت هشتم بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط این صندوق تا عصر امروز (سه شنبه) خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان این که کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند، گفت: با بهره‌برداری از فاز جدید شرکت قطعه‌بندی مرغ آیداگستر ۱۰۰ نفر مشغول به کار شدند.

اجرای طرح شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج در زنجان

پیام ویژه - رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج مختص این قشر اجرا می‌شود، گفت: کارگران در خارج از وقت کاری به مدت چند ساعت به صورت اضافه، فعالیت می‌کنند که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، درآمد حاصل از این کار به تهیه کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه های تابعه برای ارائه خدمات به جامعه ایثارگران

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: امنیت امروز ما مدیون فداکاری‌هایی است که شهدا و ایثارگران با گذشتن از جان و سلامتی خود فراهم کردند و امروز نیز وظیفه همه ما خدمت‌رسانی به این عزیزان است .

خراسان شمالی در پوشش بیمه‌ روستاییان از کشور جلوتر است

پیام ویژه - مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: بر اساس آمار ارایه شده صندوق مرکزی، این استان با پوشش ۳۲ درصدی جامعه هدف، ۱۱ درصد از میانگین کشوری این شاخص جلوتر است.

حمایت از بنگاه‌های اقتصادی البرز با مشوق بیمه‌ای در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از ارائه مشوق بیمه ای برای صاحبان بنگاه های اقتصادی و کارفرمایان واحدهای تولیدی استان در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی خبر داد

هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا

پیام ویژه - به همت مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان جلسه هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: بکارگیری هر تعداد فارغ التحصیل دانشگاهی ۲ سال معاف از حق بیمه دارد

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: کارفرمایانی که فارغ التحصیلان دانشگاهی را جذب کنند ۲ سال از حق بیمه سهم خود برای بکارگیری هر تعداد نیروی جدید فارغ التحصیلان دانشگاهی معاف می شوند.

سهم ۲۵۰۰ نفری البرز در طرح ملی مشاغل خانگی

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: سهم استان در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سه فاز به میزان ۲ هزار و ۵۰۰ نفر تعیین شده است.

۳۰۶ هزار نفر در خراسان شمالی تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

پیام ویژه - مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: هم‌اکنون ۱۰۲ هزار و ۷۰۰ نفر بیمه شده اصلی در استان هستند که در مجموع بیش از ۳۰۶ هزار نفر از جمعیت این خطه زیر پوشش تامین اجتماعی قرار دارند.

اعطای تسهیلات ارزان قیمت به ۳ هزار طرح اشتغال روستایی در اردبیل

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اعلام کرد: در اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری، سه هزار طرح در یک هزار روستا و مناطق عشایری و نیز شهرهای کم جمعیت این استان تسهیلات اشتغالزایی ارزان قیمت دریافت کردند.

۷ تفاهم‌نامه کارآفرینی با بخش گردشگری چهارمحال و بختیاری منعقد شد

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت هفته کارآفرینی و با هدف رونق اشتغالزایی در بخش گردشگری استان ۷ تفاهم‌نامه با بخش‌های مختلف گردشگری استان منعقد شد.

امسال ۳۵ هزار شغل در کرمانشاه ایجاد شد

پیام ویژه - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در بیستمین نشست شورای اشتغال استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۳۵ هزار شغل در استان ایجاد شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: به دنبال تقویت اکوسیستم کارآفرینی در استان گیلان هستیم

پیام ویژه - به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی مراسم سیزدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان گیلان با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن الغدیر استانداری برگزار شد.

ثمره کارآفرینی ایجاد فرصتهای شغلی و تولید ارزشهای نو در جامعه است

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در جمع کارآفرینان استان ثمره کارآفرینی را ایجاد فرصتهای شغلی پایدار و تولید ارزشهای نوین در عرصه ای اقتصادی و فرهنگی عنوان کرد .

پایداری تولید در فارس مستلزم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است

پیام ویژه - در دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با رییس کل دادگستری این استان بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط کار برای پایداری تولید و وجود امنیت در این حوزه علی‌رغم اوج گیری بیماری کرونا تاکید شد.

​پرداخت ۳۰ درصدی یارانه دستمزد به کارفرمایان هرمزگانی

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در صورت جذب نیروی کار شغل اولی در بنگاههای اقتصادی استان، ۳۰ درصد مبلغ دستمزد نیروی کار به صورت یارانه از طرف دولت به مدت یک سال به کارفرمایان پرداخت می‌شود.

نماینده ویژه وزیر کار در استان لرستان خبر داد: طرح های توسعه ای چهار شهرستان لرستان تا دوهفته آینده مشخص می شود

پیام ویژه - معاون روابط کار و نماینده ویژه وزیر تعاون در استان لرستان گفت: اجرای طرح های توسعه ای و ایجادی دارای اولویت در چهار شهرستان پلدختر، رومشکان،کوهدشت و چگنی استان لرستان ظرف دو هفته آینده مشخص می شود .

اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" برگزار شد

پیام ویژه - اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" با مشارکت بیش از ۸۰ نفر از نمایندگان سازمان های تابعه و ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور با همکاری موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی و با حضور کارشناسان ارشد سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.

با دستور شریعتمداری ؛ مرکز تلفن ۲۵۰۰ پاسخگوی سوالات حوزه روابط کار شد

پیام ویژه - هم زمان با آغاز تعطیلی دو هفته ای ستاد مقابله با کرونا، با دستور " محمدشریعتمداری" وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، زمینه استفاده ازمرکز تلفن ۲۵۰۰ صندوق بازنشستگی کشوری برای معاونت روابط کار با هدف پاسخگویی به سوالات جامعه هدف این معاونت تسریع شد .

شریعتمداری: برای زدودن چهره خشن فقر و بی عدالتی نیازمند همراهی بسیج هستیم

پیام ویژه - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج گفت : این وزارتخانه به عنوان متولی بزرگترین نهاد اجتماعی در دولت که به همراه نهادهای اقتصادی کشور در تامین معیشت،اشتغال و رفاه مردم این کشور نقش دارد ، برای زدودن چهره های خشن فقر و بی عدالتی و ارتقاء سطح رفاه اجتماعی، ایجاد فرصت های مکمل اشتغال، دستیابی سریع به اهداف خود و برداشتن موانع در این مسیر، نیازمند همکاری و همراهی بسیج این بزرگترین نهاد مردمی و انقلابی است.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد : عواید پروژه آزاد راه شرق اصفهان به جیب بازنشستگان می‌رود

پیام ویژه - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: آزادراه شرق اصفهان می تواند نقش مهمی در توسعه کشور داشته باشد و عواید اجرای چنین طرح های و سرمایه گذاری هایی به بازنشستگان و ذی نفعان صندوق خواهد رسید.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت کار خبر داد؛ توقف دوهفته ای فعالیت هیات های تشخیص و حل اختلاف در مناطق قرمز

پیام ویژه - در اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر حضور یک سوم کارکنان در مناطق قرمز ، فعالیت هیات های تشخیص و حل اختلاف کار از اول تا ۱۴ آذر ماه سال جاری به مدت دو هفته متوقف می شود.

۹۹میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

پیام ویژه - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از مجموع درخواست‌های جبران خسارت کرونا که به بانک‌های این استان ارائه شده، تاکنون ۹۹ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

فعالیت صندوق کارآفرینی امید البرز در راستای اهداف پروژه اشتغال مهارت محور

پیام ویژه - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در دیدار با مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید استان از فعالیت های هدفمند فی مابین فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید البرز در جهت اهداف اشتغال مهارت محور خبر داد

لزوم آموزش اعضا هیئت های تشخیص و حل اختلاف برای افزایش کیفیت صدور آرا

پیام ویژه - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد بر لزوم آموزش اعضا هیئت های تشخیص و حل اختلاف برای بالابردن کیفیت صدور آرا تاکید کرد و گفت: باید از این طریق از تضییع حق و حقوق کارگر و کارفرما جلوگیری شود .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینی از محور های اصلی رشد و توسعه است

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به این که کارآفرینی از محورهای اصلی رشد و توسعه است، از برگزاری بیش از ۳۰ برنامه و نشست تخصصی در حوزه کارآفرینی و اشتغال در هفته جهانی کارآفرینی در کرمانشاه به صورت برخط خبر داد.

طرح همسان‌سازی مستمری‌، مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر عملیاتی شد

پیام ویژه - برای اولین بار طرح همسان‌سازی مستمریها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اجرا شد که با اجرای این طرح به طور میانگین ۵۲ درصد مستمری، مستمری‌بگیران افزایش یافت.

عالی‌ترین نظارت، نظارت مردم بر فعالیت‌های دولت است

پیام ویژه - ایجاد رضایتمندی در مردم، تحقق وعده ریاست‌جمهوری در ایجاد شفافیت و نظارت مردم بر فعالیت‌های دولت از مهمترین ویژگی های سامانه ملی دیده بان سازمان بهزیستی کشور (۱۴۸۲ ) است.

رونمایی از سامانه الکترونیکی برگزاری انتخابات تشکل ها (سابا) در استان اصفهان

پیام ویژه - نشست رسانه ای رونمایی از سامانه الکترونیکی برگزاری انتخابات تشکل ها (سابا) در استان اصفهان با حضور کامران کلانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و ناصر مشایخی سرپرست مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد.

اصل سه جانبه گرایی، وحدت و همدلی در جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال می کنیم

پیام ویژه - سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،در دیدار با سید حسین رسولی دبیر اجرایی خانه کارگر استان گفت: اصل سه جانبه گرایی و وحدت و همدلی در جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی گفت: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است که با ایجاد تعاونی های جدید و اشتغال پایدار به رفاه مورد نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و جامعه برسیم و این مهم، حمایت همه جانبه نمایندگان را می طلبد.

آغاز طرح معافیت ۲۳ درصدی کارفرمایان از حق بیمه سهم کارفرمایی در آذر بایجان شرقی

پیام ویژه - کارفرمایان واحدهای تولیدی صنعتی و خدماتی آذربایجان شرقی در صورت بکار گیری نیروی کار جدید از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی از دو سال معافیت ۲۳درصدی حق بیمه سهم کارفرما برخودار می شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: عدم‌تناسب میان نظام آموزشی و نیاز بازارکار منجر به بیکاری می شود

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در آئین افتتاحیه برنامه های هفته جهانی کارآفرینی که به صورت وبینار برگزار شد، ضمن اشاره به نحوه شکل گیری اندیشه کارآفرینی گفت: نگاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مقوله کارآفرینی، نگاه ایجاد کسب و کار است.

حمایت صندوق کارآفرینی امید استان البرز از خانوارهای حاشیه نشین به منظور ایجاد مشاغل پایدار

پیام ویژه - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان البرز در نشستی با مدیرکل امور اجتماعی استانداری از حمایت این صندوق از خانوارهای حاشیه‌نشین در راستای حل مشکلات اقتصادی و ایجاد مشاغل پایدار برای آنان در استان خبرداد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: کارگران ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور هستند

پیام ویژه - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به شعار سال مبنی بر "جهش تولید" بر ضرورت مشارکت و همکاری این قشر سازنده به عنوان ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور تأکید کرد.

ساير مطالب

اصلاح‌طلبان برای هزینه‌های انتخابات 1400 روی «شستا» حساب کرده‌اند

نبویان: دولت را باید هل داد

سیاست آمریکا بعد از انتخابات در قبال ایران چیست؟

آمریکا: ایران یک پاسدار را در لباس سفیر به یمن فرستاده است!

اروپا کنار ماست آقای روحانی؟/ اروپایی‌ها به تصریح ظریف، به یازده تعهد برجامی خود عمل نکردند

اتهام زنی دوباره دستگاه اطلاعاتی آمریکا علیه ایران

بدعت‌های زشتی در دین گذاشته می‌شود و هیچ‌کس هم اعتراض نمی‌کند/ غوغا برای موی دختری یا زنی دوچرخه‌‌سوار

تصاویر حضور متفاوت احمدی نژاد در قم/ رئیس جمهور سابق با ماسک به حرم حضرت معصومه رفت

مددی: نادری دوست دارد که به استقلال بیاید

آخرین خبرها از پرونده‌ی سقوط هواپیمای اوکراینی

توییت آشنا درباره‌ی «کسی که با تندروی به مقامی رسیده»

کنایه صریح مهاجری به ذوالنوری /همان بزرگی که قبلا توی دهن این شیخ ساده لوح زد الان هم می داند چه کند

داستان داروهای مکشوفه در عراق

نام عامل ترور «عماد مغنیه» چگونه افشا شد؟

املاک شهرداری در منطقه 6 در اختیار چه کسانی است؟ [+جدول]

راهکار عضو کارگزاران برای اصلاح‌طلبان در انتخابات 1400

آشنا: ایرانیان در 1400 کسانی را انتخاب می‌کنند که بتوانند در مسائل راهبردی اجماع ملی ایجاد کنند

توهین نماینده مجلس به رئیس جمهور: روحانی وقیح است و ملت را به تمسخر گرفته!

فیلم لورفته رقص داور عصر جدید با دختر جوان! + ویدئو

جلسه‌ای که پته احمدی نژاد را روی آب ریخت/ محمد مهاجری: کمتر مردانگی در وجود احمدی نژاد نبوده و نیست

برنده انتخابات آمریکا، باید با ایران «بسیار قدرتمندتر» توافق کند

شوخی عجیب ضرغامی با آملی لاریجانی

مقام آمریکایی: ترامپ و کوشنر اجازه دادند بن سلمان خاشقچی را بکشد

چالش های رئیس جمهور آینده

ابعاد جدید از حادثه انفجار ناوچه کنارک

اعتراف رئیس قبلی دستگاه اطلاعاتی عربستان درباره ایران

هشدار روسیه درباره تبدیل شدن قره‌باغ به پایگاه افراط‌گرایان

ناگفته های پرونده محمد امامی؛ این زن کیست؟

ضرغامی: اینطور نیست که کروبی هر روز استخر برود/ حساب کروبی از موسوی جداست، او انسان شجاعی است

پشت پرده سفر خانوادگی سفرای انگلیس، سوئیس و دانمارک به یزد

تجلیل از عملکرد صلح‌طلبانه و انسان‌دوستانه آیت‌ا... سیستانی

چه کسی ترامپ و‌ همسرش را به کرونا مبتلا کرد؟

پیشنهاد امیری‌فر به احمدی‌نژاد: راه توبه باز است

کشیده شدن اتحاد امارات و اسرائیل به زمین فوتبال

حرف های تند نماینده مخالف وزیر پیشنهادی صمت علیه روحانی و رزم حسینی

پیش‌بینی تاجرنیا از انتخابات متفاوت 1400

ربات‌های جنگجو و هوشمند وارد ارتش شدند|جزئیات

واکنش چهره اصولگرا به نامه موسوی خوئینی‌ها

گزارش مهم نهاد اطلاعاتی آمریکا درباره ایران

دولت 1400 کابینه جنگ می‌خواهد

جمعیت ایثارگران: وقت بازتولید «سبک زندگی دفاع‌مقدسی» فرارسیده است!

ادعای دیدار و گفتگوی لاریجانی با رهبری برای حضور در انتخابات 1400

روایت ناطق نوری از قبول قطعنامه توسط امام خمینی/ ویدئو

گزارش سرلشکر باقری به فرمانده کل قوا

نقدی: هیچ کدام از فعالیت‌های سپاه از روی منفعت‌طلبی نیست

کیهان : شخص ترامپ یکی از اهداف سپاه برای انتقام است

ایهود باراک: طی 15 سال اخیر 6 بار با وزیر خارجه امارات دیدار کردم

تذکر موشکی هاشمی‌رفسنجانی به محسن رضایی

پیام رهبر انقلاب برای درگذشت دوست و همراه قدیمی

مخالفت با عادی سازی روابط در امارات 10 سال حبس دارد

فیلترینگ مصونیت است، نه محدودیت

فشار دولت ترامپ بر اندیشکده آمریکایی به دلیل دعوت از ظریف

تیر خلاص بایدن به امید برجامیان ایرانی

پشت پرده توافق سرنوشت ساز ایران و آژانس اتمی

سفیر آلمان از ایران اخراج می شود؟

ادعای سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا در خصوص تصمیم جدید ایران برای گرفتن انتقام سردار «قاسم سلیمانی»

رشد 22 درصدی صادرات در مرز رسمی باشماق

ونزوئلا هویت "جاسوس" آمریکایی بازداشتی را اعلام کرد

فرمانده نیروی هوایی آمریکا:آماده جنگ جهانی سوم باشید

مادورو از بازداشت "جاسوس" آمریکا در اطراف پالایشگاه‌ها خبر داد

نسخه مشاور مرحوم هاشمی برای ترغیب مردم به حضور در انتخابات

قیمت موشک‌های ایرانی چقدر است؟

واکنش تهران به ادعای مایکروسافت

دوستان پناهیان و طبری کجا هستند؟

تکذیب ادعای حجت الاسلام پناهیان درباره نحوه آشنایی با مالک زر ماکارون

به اسارت در آمدن افسران موساد توسط گروهی موسوم به جنبش آزادی

تکذیب «جملات تند» خاتمی به روحانی

واکنش متفاوت فرزند حجت‌الاسلام پناهیان به تخریب‌ها علیه پدرش

نگرانی کارشناسان به دنبال افزایش مرگ و میر در بی‌خانمان‌های کالیفورنیا+عکس

روایت ضرغامی از «عادت بد انقلابی‌ها»

مافیای کنکور از زبان وزیر سابق آموزش و پرورش

تحلیل محسن رضایی از وضعیت این روزهای بورس

سخنگوی سازمان انرژی اتمی: عوامل خرابکاری در نطنز شناسایی شدند

چرا ترامپ خواستار اخراج خبرنگار شبکه تلویزیونی محبوبش شد؟

انتقاد یک عضو شورای تهران از رئیس جمهور

ماجرای افشای اطلاعات 42 میلیون کاربر ایرانی تلگرام چه بود؟

تناقض کرونایی صداوسیما!

گلایه یک مداح از برخی امامان جماعت

فضاپیمای مرموز چینی‌ها پرتاب شد

کنایه مجری شبکه خبر به چکش غیر حضوری روحانی!+فیلم

ویژه/ موشک ایرانی که کابوس ناوهای هواپیمابر آمریکایی شد

«ادعای بی‌شرمانه» غرب درباره حاکمیت عراق

با یک ماشین هیلمن شهید رجایی را به خانه می‌رساندم / ماجرای خشم رجایی از مهدوی کنی

به دنبال مچ‌گیری در سفرهای خود نیستم

رادار کاشف- 99 رونمایی شد

پنتاگون: زرادخانه هسته‌ای چین طی دهه آینده دوبرابر می شود

نیروها و خودروهای کره شمالی برای مانوری بزرگ آماده می‌شوند

پدافند هوایی مانع نفوذ مجهزترین پرنده‌های دشمن به خاک ایران شده است

سریال ادامه دار کلاهبرداری در شرکت‌های لیزینگ خودرو

صحبت‌های مسافر هتاک به مازندرانی ها پس از دستگیری

امام موسی صدر زنده است؟

توضیحات پیامکی فتاح درباره ماجرای تخریب روستای ابالفضل

پیشنهاد 1 میلیون دلاری برای خرابکاری سایبری

این خبر صددرصد دروغ است و نشان از توهم‌زدگی و عجز ضدّانقلاب دارد

تا زمانی که حاج غلام‌علی کویتی‌پور هستید در آغوش من جای دارید

مسعود رجوی چندتا باتوم که خورد گفت غلط کردم

ماجرای پیشنهاد جالب احمدی نژاد به عارف

مصباحی‌مقدم: احمدی نژاد بهترین انتخاب نبود

انتخابات 1400 کاندیدایِ روحانی دارد؟ / مسعودی خمینی: قضاوت زود است

جنجال شکلات و آش نذری حاج خانم!