پیام ویژه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

​ثبت‌نام شاغلین و بنگاه‌های فاقد بیمه برای دریافت تسهیلات کرونا در هفته آینده

پیام ویژه - با توجه به مصوبه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، صاحبان ، شاغلان کسب و کارهایی که کد بیمه و کد کارگاهی ندارند، از سوی دولت حمایت می شوند.

تاکید شریعتمداری بر شفافیت در امور حمایتی سازمان بهزیستی

پیام ویژه - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت ایجاد شفافیت در فرایند حمایت از مددجویان تاکید و اظهارکرد : اگر در امور حمایتی مربوط به سازمان بهزیستی شفافیت ایجاد شود، مردم بیشتر به اقدامات این سازمان اعتماد می کنند.

جلسه سه جانبه گرایی در سال جاری در استان قزوین برگزار شد

پیام ویژه - جلسه کمیته سه جانبه گرایی استان قزوین به ریاست رضا گروسی و با حضور آقاجانی مدیر روابط کار ،علیرضا بندعلی رئیس اداره روابط کار ،نمایندگان کارگران و کارفرمایان و نمایندگان دولت با دستور جلسه بررسی حق پرداخت بیمه سخت و زیان آور(۴درصد) توسط پیمانکاران و کارفرمایان برگزار شد.

استان البرز بهترین ظرفیت ها را برای اشتغال دارد

پیام ویژه - علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز با حضور مسئولین تشکلات کارگری و تعاونی و کارفرمایی استان گفت: استان البرز بهترین ظرفیت ها را در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و گردشگری دارد.

۷۲۸ نفر سهم استان بوشهر در اجرای طرح یارانه دستمزد

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: کارگاه هایی که فارغ التحصیلان دانشگاهی را به مدت یک سال جذب نمایند ، از طرف دولت مبلغ ۳۰ درصد از حقوق شاغلین این کارگاه ها پرداخت می شود و سهم استان بوشهر در سال ۹۹ تعداد ۷۲۸ نفر است.

بهره مندی بیش از یکهزار نفر از دانشجویان دانشگاه شهرکرد از خدمات بهداشتی و درمانی تعاونی

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تعاونی‌ها واحدهای کوچک ویژه اقتصادی هستند که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در تولید ملی، کارآفرینی و جذب نیروی کار با افراد جامعه مشارکت می کنند.

ارایه خدمات اولیه بهداشتی به ۶ هزار نفر تحت پوشش خانه های بهداشت کارگری اردبیل

پیام ویژه - مدیر امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از تحت پوشش قرار گرفتن تعداد نزدیک به ۶۰۰۰ نفر توسط خانه های بهداشت کارگری واحدهای تولیدی استان خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: امروز شاهد وحدت، همدلی و هم افزایی در استان هستیم

پیام ویژه - چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون استاندار و مدیران دستگاه های تابعه در محل هتلداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.

فعالیت ۴۱ خانه بهداشت کارگری در هرمزگان

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: به منظور تامین سلامت کارگران و سالم‌سازی محیط کار در کارگاههای تولیدی، صنعتی و خدماتی، ۴۱ خانه بهداشت کارگری در استان, خدمات بهداشتی را به جامعه کار و تولید ارائه می دهند.

اختصاص بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان برای حمایت از کسب و کارهای زیان دیده از کرونا در سیستان و بلوچستان

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، ۵۰۹ میلیارد تومان به سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: اطلاع رسانی به موقع و درست جزء امور مهم برای ارائه خدمات شایسته به مردم است

پیام ویژه - دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در سال ۱۳۹۹ به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و با حضور کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران دستگاه های تابعه وزارت و به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

اختصاص ۲۳۵۶ میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل آسیب دیده از کرونا در آذربایجان شرقی

پیام ویژه - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی از اختصاص دو هزار و ۳۵۶ میلیارد تومانی تسهیلات ویژه کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از ویروس کرونا برای این استان خبر داد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: هدف اصلی بهره وری در سازمان کیفیت کار، ارتقاء رضایت مردم و کاهش هزینه هاست

پیام ویژه - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در سومین جلسه کمیته بهره وری که با حضور مدیران حوزه های مختلف و تمامی اعضاء این کمیته برگزار شده بود، گفت: هدف اصلی از اجرای بهره وری در سازمان کیفیت کار ، ارتقاء رضایت مردم و کاهش هزینه هاست.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در ایلام: نیروی ماهر بومی متناسب با نیاز شرکت‌ها تربیت می‌شود

پیام ویژه - رییس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گفت: تربیت نیروی ماهر بومی متناسب با نیاز و مطابق با درخواست شرکت‌ها در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای دنبال می‌شود.

امکان نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر فراهم می‌شود

پیام ویژه - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اشاره به سرمایه‌گذاری این صندوق در بورس، گفت: سعی کردیم به جای بنگاه‌داری و خرید شرکت، از ظرفیت بازار بورس برای سرمایه‌گذاری غیرمستقیم حق بیمه‌های روستاییان و عشایر استفاده کنیم.

میرزایی : ۱۴درصد ارزش کل بورس متعلق به صندوق های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است

پیام ویژه - ​معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : حدود ۱۴درصد ارزش کل بورس متعلق به صندوق های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است و بیش از ۷۰درصد از بنگاه های این وزارتخانه در بورس هستند.با ورود سه هلدینگ و چندین شرکت بزرگ سهم بنگاههای بورسی صندوق های بازنشستگی تا پایان سال جاری به مرز ۸۰ درصد می رسد.

​شریعتمداری: متوسط سن مدیران در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۲ سال کاهش یافت

پیام ویژه - اکسیر مهم حفظ رشد ایران سپردن امور به دست جوانان نخبه است. مفتخر هستم که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نیروی جوان مستعد و نخبه در عرصه فعالیت های مختلف مدیریتی استفاده کرده ام.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: تمهیدات لازم برای الکترونیکی کردن روند رسیدگی به شکایات الزامیست

پیام ویژه - کامران کلانی ضمن دیدار با کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان از نحوه پاسخگویی و ارائه خدمات به مراجعین بازدید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: اشتغال از اولویت های نظام است

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر این‌که مساله‌ اشتغال از اولویت‌های کارگزارن نظام جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: نام‌گذاری سالیان گذشته توسط مقام معظم رهبری با نام‌های حمایت از کالای ایرانی، رونق تولید و جهش تولید نشان‌دهنده اهمیت مسئله اشتغال است.

ثبت نام ۵۲۱۷ واحد صنفی آسیب دیده همدان در کارا

پیام ویژه - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان با اشاره به این که ۳۳ هزار و ۴۸۶ واحد در استان همدان مشمول تسهیلات کرونا هستند، گفت: بعد از ثبت نام متقاضی در سامانه کارا دستگاه اجرایی پرونده را بررسی و پس از تأیید به بانک عامل معرفی می‌کند و بانک طی یک هفته باید تسهیلات را پرداخت کند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در مازندران: در دولت تدبیر و امید خدمات زیادی به روستاها شد

پیام ویژه - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با بیان این که در دولت تدبیر و امید خدمات زیادی به روستاها شد، گفت: از پتانسیل بیمه روستایی در مازندران می توان استفاده بهینه ای کرد.

مدیر کارآفرینی و اشتغال گلستان خبر داد: شرایط دریافت تسهیلات کرونا تسهیل شد

پیام ویژه - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: با اصلاح صورت گرفته شرایط برای دریافت تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی آسیب‌دیده از کرونا تسهیل شد.

هفت هزار نفر در زنجان متقاضی استفاده از بیمه بیکاری شدند

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در نتیجه شیوع کرونا و تحت تاثیر قرار گرفتن فعالیت برخی کارگاهها و کسب و کارها، حدود هفت هزار نفر در این استان متقاضی بهره‌مندی از بیمه بیکاری شدند.

شناسایی بیش از ۱۰ هزار کارفرمای مشمول و واجد شرایط دریافت تسهیلات کرونا در هرمزگان

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: تاکنون بیش از ۱۰ هزار کارفرمای مشمول آسیب دیده از ویروس کرونا در استان جهت دریافت تسهیلات شناسایی شده اند.

پرداخت بیش از ۲ میلیارد تومان کمک هزینه طرح کارورزی به کارورزان هرمزگان

پیام ویژه - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: از زمان اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی ( اواخر سال ۹۶ ) تاکنون دولت به صورت متمرکز ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان کمک هزینه کارورزی به کارورزان فارغ التحصیل دانشگاهی استان پرداخت کرده است.

آغاز پرداخت ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در لرستان

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای واحدهای اقتصادی متضرر از کرونا تصویب شد که این رقم به استان ابلاغ و روند معرفی متقاضیان به بانک آغاز شده است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل مطرح کرد: بانک ها همراه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا باشند

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: منابع اختصاص داده شده برای حمایت از کسب‌کارهای آسیب‌دیده از کرونا نباید درگیر فرایند بانکی شده و منجمد شود.

سهم تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی استان مرکزی ابلاغ شد

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از ابلاغ سهم تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی این استان در سال جاری خبر داد و گفت: این اعتبارات در سال جاری مانند مدت مشابه قبل ۴۶ میلیارد ریال است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:توسعه کشور و پیشرفت استان در گرو رونق و جهش تولید است

پیام ویژه - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: توسعه و پیشرفت مادی و معنوی کشور در گرو رونق و جهش تولید است.

معرفی ۴۲۴ پرونده متقاضیان تسهیلات مشاغل آسیب دیده از ویروس کرونا به بانک های عامل بوشهر

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از معرفی ۴۲۴ پرونده متقاضیان تسهیلات مشاغل آسیب دیده از ویروس کرونا به بانک های عامل استان خبر داد.

پرداخت بیش از ۴ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل خانگی هرمزگان

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، سهم ابلاغی و تخصیصی تسهیلات مشاغل خانگی استان در سال گذشته را ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان ذکر و اضافه کرد: ۸۵ درصد از این مبلغ تاکنون توسط بانکهای عامل به متقاضیان پرداخت ​شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: بیش از ۱۹ هزار کارگاه آسیب دیده از کرونا مشمول دریافت تسهیلات کرونا در یزد شدند

پیام ویژه - در استان یزد ۱۹ هزار و ۷۷۰ کارگاه آسیب دیده از کرونا شناسایی شده، که از این تعداد تاکنون ۲۱۹۱ کارگاه در سامانه کارا جهت دریافت تسهیلات ثبت نام کرده اند .

هدایت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به بازار سرمایه

پیام ویژه - برخورداری‏ از تامین‏ اجتماعی‏ از نظر بازنشستگی، بیکاری‏، پیری، ازکارافتادگی، بی‏سرپرستی‏، در راه‏ ماندگی‏، حوادث‏ و سوانح‌‏، نیاز به‏ خدمات‏ بهداشتی‏ و درمانی‏ و مراقبت‌های‏ پزشکی‏ به‏ صورت‏ بیمه‏ و...، حقی‏ است‏ همگانی‏.

رییس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در ایلام: باید گفتمان مهارت در کشور مورد توجه قرار گیرد

پیام ویژه - رییس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور توجه به ارزش مهارت را از برنامه‌های محوری این سازمان در سال جاری برشمرد و گفت: باید گفتمان مهارت در کشور مورد توجه قرار گیرد.

ساير مطالب

خبرساز شدن حرکت جالب افسر سپاه خطاب به سربازان ناو آمریکایی + فیلم

من خبر نداشتم!

پشت پرده مخالفت نظام پزشکی با ثبت نام مطب‌ها در سامانه وزارت بهداشت

لابی سیاسی در فصل کرونا

اقدام ضدمردمی دیگری از سوی برخی سینماگران!

نیویورک تایمز: "اروپا" منشأ شیوع کرونا در آمریکا

تولید یک سریال اسرائیلی درباره فتنه‌گران داخلی

سلبریتی‌ها جز استوری گذاشتن کار دیگری بلد نیستند؟

«واسع» زیر دریا را هم مسخّر می‌کند +عکس

بازی نخ‌نمای کاخ سفید و صدای آمریکا برای بازگرداندن آب رفته به جوی!

تلاش جدید «بی‌بی‌سی» برای قرار دادن «ابن‌سینا» در مقابل اسلام

بایدن هم رسوایی جنسی به بار آورد!

آیا مجاهدین خلق در 88، 96 و 98 حضور داشتند؟ مصاحبه با کارشناس سابق وزارت اطلاعات

واقعیت ماجرای تجمع مقابل یک بانک در اهواز

پاداش آمریکا برای افشای اطلاعات یک مقام حزب‌الله

حمایت گروهی از سینماگران از یک مفسد اقتصادی!

رئیس سازمان بهداشت جهانی تهدید به مرگ شد

کارشناس شبکه افق: اینها به دنبال نژادهای ایرانی خاص هستند!!

رائفی‌پور: لیسانس حسابداری دارم و روزانه 17 تا 18 ساعت کتاب می‌خوانم / فیلم

آقای وزیر! متن «پایتخت6» توسط مدیر وزارتخانه شما نوشته شد

روایت محسن رضایی از نقشه هولناک حمله منافقین

تیراندازی شبانه به دفتر امام جمعه شهرک طالقانی بندرماهشهر

اسناد محرمانه از علت تشدید بحران کرونا در اروپا

کرونا 1 میلیارد دلار از ثروت ترامپ را ظرف 3 هفته نابود کرد

تصمیم عجیب و غریب رییس جمهور پرو برای مقابله با کرونا

ماجرای تذکری که هاشمی به جنتی داد

نتانیاهو بازهم در سیاه‌نمایی عیله ایران به کاهدان زد! +عکس

بازداشت یهودی‌های افراطی اسرائیل که محدودیت‌های کرونایی را رعایت نمی‌کنند +عکس

دستور پنتاگون : اعلام آمار دقیق کرونا در میان نظامیان آمریکایی ممنوع

در عراق چه خبر است؟ بوی جنگی تمام عیار به مشام می رسد

کارشناس بی‌بی‌سی: آقای سلیمانی پس از حمله آمریکا به عراق قواعد بازی را به نفع ایران تغییر داد

منوچین در مسیر جان کری؛ دفاع ازمعافیت‌های همکاری هسته‌ای با ایران

چرا مسعود رجوی اعدام نشد؟

ماجرای عجیب تلاش مخالفان فکری سردار سلیمانی برای کنار زدن ایشان بعد از حوادث سال 88

شایعات جدید کرونا در ایران

ایران ستیزی ادامه دار رویترز

جزئیاتی از ارتباط منتظری با منافقین

بررسی ژنتیک ایرانی‌ها، توسط «فرقه‌ای خاص» در آمریکا +عکس

پرده برداشتن الحشد الشعبی از نقشه جدید آمریکا

عشق به مردم بهای جان این دکتر جانباز شد +عکس

مفقود شدن 6 میلیون ماسک آلمان در فرودگاه کنیا

واقعیت ماجرای دعوت مردم اهواز به تجمع توسط سپاه

تریبون‌های تروریسم چگونه اظهارات رهبری را تحریف می‌کنند؟

این تصویر جعلی است و مربوط به بحران کرونا نیست +عکس

درخواست پزشکان از روحانی برای اعمال محدودیت تردد

قاچاقچیان در خشخاش تغییر بیولوژیکی ایجاد می‌کنند

ریاض آمار واقعی مبتلایان به کرونا را مخفی می‌کند

یکی از حاضران در لیست ترور سعید عسگر بخاطر ابتلا به کرونا درگذشت

اقدام عجیب سفارت آمریکا در پاکستان

تکذیب «پنهان کاری چین» درباره کرونا

ایران در حال مبارزه با ویروس: امریکا حرف می زند، چین کمک می کند

می‌میرید! «عصبه الثائرین» با اشغالگران امریکایی شوخی ندارد +فیلم

دستیابی نیروهای مسلح به فناوری‌های پیشرفته و نوظهور در سال 99

جانبازی شیمیایی که بر کرونا پیروز شد +عکس

درخواست وزیر بهداشت از فرمانده کل سپاه پاسداران

فتوای رجوی: اموات کرونایی را بدون نماز و غسل و کفن چال کنید!

پیام اینستاگرامی کدخدایی در کشاکش مبارزه با کرونا

طنز تلخی که BBC را آچمز کرد

نیویورک‌تایمز: مصر منشأ شیوع کرونا در آمریکا بوده است

تشکیل شورای تأمین در پی هتک حرمت به حرم حضرت معصومه(س)

حسین کروبی آزاد شد

توصیه‌های بهداشتی داعش به اعضایش درباره کرونا!

جنگ علیه دین با رمز "کرونا" +عکس و فیلم

چرا خبرنگار بی‌بی‌سی عذرخواهی نمی‌کند؟! +عکس

توصیه کرونایی داعش به تکفیری‌ها

یدیعوت آحرونوت: ترور سلیمانی مقاومت و پیشروی ایران را متوقف نکرد(خبر ویژه)

تکذیب یک شایعه توسط دفتر آیت الله مکارم شیرازی

بی‌بی‌سی برای براندازی به کرونا دل بست! +عکس

2میلیارد درآمد اینستاگرام پرسپولیس در جیب خانم «الف،‌ب»؟

پیام سپاه برای سرداری که کرونا او را بُرد

ناگفته‌های جنجالی میرسلیم درباره اعدام افسران شاه توسط خلخالی و پاپوش درست کردن اطرافیانش/برای اعدام عجله داشت /تلفن را در یخچال می‌گذاشت

آمریکا ویروس کرونا را وارد چین کرد

واکنش توئیتری ابطحی به خبر ابتلای رئیس دولت اصلاحات به کرونا /با صدای بلند گفت من زنده‌ام

حجاریان: سعید عسگر تنها ماشه بود

دروغ‌پراکنی شبکه وابسته به آل‌سعود علیه خادمان ملت ایران

وقاحت بدون مرز مطرب‌های لس‌آنجلسی در طنطوره عربستان

اتهام یک قاضی آمریکایی به ایران در رابطه با رابرت لوینسون

هراس افکنی به سبک رسانه‌های سعودی؛ خیابان‌های ایران مملو از جنازه است!

انگلیس: اجازه دستیابی ایران به سلاح هسته ای را نمی دهیم

فرزاد تذری معاون اسبق اداره سیاسی سپاه دعوت حق را لبیک گفت

با بی تدبیری ها شهر زیبای من رشت درگیر یکی از بحرانی ترین روزهای تاریخ حیات خویش است

تنها جایی که سردار سلیمانی حاضر به سخنرانی می‌شد

ماجرای مکالمه تلفنی شیخ‌الاسلام با وزیر خارجه آمریکا

منافقین، داغدار تروریست‌های داعشی

روایت درخواست کمک شهید همت از سردار سلیمانی

افشاگری مجتهد از دلیل بازداشت سه شاهزاده سعودی

واکنش ریاض به مواضع ضد سعودی 2 نامزد انتخابات آمریکا

پیشگامی «حشد الشعبی» در مبارزه با «کرونا» +عکس

شیوع ویروس کرونا؛ نمایش دوباره‌ای از سخت‌گیری و سهل‌انگاری وارونه مسئولان!

فشار یک گروه نزدیک به ترامپ برای ممانعت از فروش مواد دارویی به ایران

نوه امام خمینی (ره) سلامت است؛ کرونا تکذیب شد

تست کرونای «زهره الهیان» مثبت شد

واکنش یک روزنامه‌نگار به دیدار استاد با پدر طب اسلامی!

حزب الله عراق: رئیس اطلاعات عراق در ترور سردار سلیمانی دست داشت

فرقه شیرازی‌ها و هدایت ابتذال در شیعه از لندن؛ از توهین به مذاهب اسلامی تا سوءاستفاده از «کرونا»

درخواست ویژه محسن رضایی از رئیسی

جنگ روانی گسترده دو شبکه آمریکایی و آلمانی علیه ایران

جنجالی که پوستر پرسپولیس برای مقابله کرونا به پا کرد +عکس

ماجرای بی‌بی‌سی فارسی و تاجر سعودی چه بود؟

مرد در سایه سپاه قدس را بشناسید