پیام ویژه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

ثبت نام ۴۲۲۴ مسکن کارگری در ایلام

پیام ویژه - در دومین جلسه طرح اقدام ملی مسکن کارگری استان ایلام با حضور نمایندگان ادارات کل مسکن و شهرسازی، تامین اجتماعی و بهزیستی، ثبت نام ۴۲۲۴مسکن کارگری اعلام شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نظام پاسخگویی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با راه اندازی سامانه شفافیت ارتقا یافت

پیام ویژه - رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: به دستور وزیر و در راستای ارتقا نظام پاسخگویی سامانه شفافیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تعاونی ها همپای دولت و بخش خصوصی می توانند به جهش تولید کمک کنند

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در همایش تجلیل از تعاونی های برتر استان گیلان، رایج ترین و قدیمی ترین اقتصاد جهان را اقتصاد تعاون دانست و افزود: با توجه به شرایط سخت اقتصادی، تعاونی ها همپای بخش خصوصی و دولتی می توانند به "جهش تولید" و اقتصاد مقاومتی کمک کنند.

۱۸۰ پرونده اشتغال خانگی در استان قزوین تشکیل شد

پیام ویژه - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸۰ طرح اشتغال خانگی برای دریافت سه میلیارد و ۸۶۸ میلیون تومان تشکیل و به بانک‌های قزوین معرفی شدند.

بیش از ۳ هزار طرح در یزد تسهیلات کرونا دریافت کردند

پیام ویژه - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: از ابتدای خرداد ماه تاکنون ۷ هزار و ۳۰۸ طرح از مشاغل آسیب دیده کرونا در سامانه کارا ثبت نام کردند که ۳ هزار و ۷۱۰ طرح، تسهیلات خود را دریافت کردند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: امروز جامعه نیازمند امید و آرامش است

پیام ویژه - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار با اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی این شهرستان که در راستای هم اندیشی و پیگیری درخواست های بازنشستگان شهرستان مشهد برگزار شد گفت: امروز جامعه نیازمند امید و آرامش است و همه می بایست در این مسیر حرکت کنیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری:گام برداشتن در مسیر شفافیت و اعتمادسازی وظیفه همه دستگاهها است

پیام ویژه - مدیر کل تعاونر، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری شفافیت و اعتمادسازی را دو بخش مهم دانست که همه دستگاه ها زیر مجموعه موظف به اجرای آن هستند .

انعقاد تفاهم نامه همکاری با هدف ایجاد شرکت‌های استارتاپی در البرز از طریق پروژه اشتغال مهارت محور

پیام ویژه - مدیرکل فنی وحرفه ای استان البرز گفت : تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان و یکی از مراکز تخصصی استارت آپی البرز با هدف فراهم شدن امکان توسعه شرکت های استارتاپی از طریق مسیر پروژه اشتغال مهارت محور با محوریت مرکز تخصصی کارآفرینی و کسب و کار این اداره کل منعقد شد.

با حضور انصاری و شریعتمداری؛ تصویب شد؛ بودجه ۵۱۵ میلیارد تومانی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز

پیام ویژه - اولین جلسه هیات امنای صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز با حضور جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور،محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،برگزار شد و بودجه ۵۱۵ میلیارد تومانی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز به تصویب رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: شورای هماهنگی مدیران زیباترین کار جمعی برای توسعه است

پیام ویژه - مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام با شیرخانی رئیس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام و کارکنان حوزه تعاون این اداره کل دیدار کردند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از تدوین برنامه توسعه‌ای و ایجاد اشتغال در استان خبر داد

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان به ظرفیت های خاص استان در بخش مناطق مرزی و نیروی جوان فارغ التحصیل دانشگاهی اشاره کرد و از تدوین برنامه توسعه ای و ایجاد اشتغال برای این ظرفیت ها، همسو با دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت کار خبر داد.

تمرکز الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی بر اولویت ها و مزیت‌های منطقه‌ای است

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی مبتنی بر توانمندسازی متقاضیان و با تمرکز بر اولویت ها و مزیت های مناطق تدوین و پیاده‌سازی شده است.

تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سازمان بسیج کارگران خوزستان امضا شد

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از امضای تفاهم نامه همکاری میان این اداره کل و سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان خبر داد.

۳ پروژه تعاونی در گلستان به بهره برداری رسید

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در پانزدهمین دوره معرفی تعاونی های برتر سه پروژه تعاونی در گلستان به بهره برداری رسید.

پرداخت بیش از ٢۶٠ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در نیشابور

پیام ویژه - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از پرداخت بیش از ٢۶٠ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی ظرف پنج ماه اخیر به متصدیان مشاغل بیشتر آسیب‌دیده از شیوع ویروس همه‌گیر کرونا در شهرستان نیشابور خبر داد.

میزان تسهیلات مشاغل خانگی در اردبیل اعلام شد

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل حداکثر پرداخت تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی بر اساس رشته فعالیت تا ۵۰ میلیون تومان اعلام کرد.

ساخت ۴۲۲۴ مسکن کارگری در مازندران

پیام ویژه - ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با حضور مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، اصغری مدیر کل و رییس شورا، مدیران عضو، تشکل های کارگری، رییس اتاق تعاون به میزبانی بهزیستی مازندران برگزار شد.

۱۷ هزار خانوار پشت نوبتی در بهزیستی سیستان و بلوچستان وجود دارد

پیام ویژه - مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۷ هزار خانوار پشت نوبتی در بهزیستی استان داریم که در جریان سیل در پنج شهرستان جنوبی استان اکثرا زیرپوشش قرار گرفتند و در نیمه دوم سال ۹۸ کمک ها به یک صورت انجام شد اما از نیمه دوم به پنج مجموعه تقسیم و امسال ۱۵ درصد همه کمک ها افزایش یافته است.

امضای تفاهمنامه همکاری سه جانبه در زمینه توانمندسازی بانوان و اشتغال پایدار در گلستان

پیام ویژه - تفاهمنامه همکاری ما بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان اوقاف و امور خیریه گلستان و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری منعقد شد.

با اجرای طرح اشتغال روستایی در اردبیل ۳ هزار نفر مشغول به کار شدند

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان اردبیل بیش از ۳ هزار نفر در مناطق روستایی مشغول به کار شدند.

از ۷ تعاونی برتر کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد

پیام ویژه - پانزدهمین دوره تجلیل از تعاونی های برتر کهگیلویه و بویراحمد با حضور حشمت الله صمیمی دوست معاون اقتصادی استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی و تعاونی های برگزیده در سالن دولت یاسوج برگزار شد.

هفتمین مرکز نو آوری و توسعه‌ بخش تعاون کشور در کرمانشاه افتتاح شد

پیام ویژه - مرکز نوآوری و توسعه تعاون در قالب شرکت تعاونی «مشکات» با حمایت پارک علم و فنآوری جهاد دانشگاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به بهر ه بردار‌ی رسید.

اقدام موثر شریعتمداری پیرامون شفاف سازی مصداق واقعی مبارزه با فساد است

پیام ویژه - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی گفت: اقدام موثر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ​پیرامون شفافیت مصداق واقعی مبارزه با فساد است.

ثبت اطلاعات پرداخت‌های حمایتی، مبنای دریافت معافیت مالیاتی خیریه‌ها

پیام ویژه - بر اساس بند ح تبصره ۱۷ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کشور، تمامی دستگاه‌های موضوع ماده(۲۹) قانون برنامه ششم توسعه از جمله نهادهای عمومی غیردولتی و بنیادها که به هر شکل از اقشار آسیب‌پذیر حمایت می‌کنند، مکلفند همه حمایت‌ها و کمک‌های خود را به افراد حقیقی صرفاً از طریق حواله‌های الکترونیک ساتنا و پایا انجام دهند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: طرح اشتغال پایدار روستایی با محوریت بخش تعاون دستاوردهای مثبتی داشته است ​

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در بازدید از طرح های اشتغال روستایی بستک گفت: شرکت تعاونی تولیدی زرین بال کوخرد بعنوان تنها کشتارگاه صنعتی استان توانسته با توسعه خط تولید و احداث یک سالن جدید مکانیزه و همچنین توسعه ظرفیت سردخانه، زمینه اشتغال ۷۳ نفر را به صورت مستقیم فراهم کرده است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: مهمترین اصل در تعاون، مردم محوری به جای سرمایه محوری است

پیام ویژه - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در آیین افتتاح ۶۸ طرح تعاونی و تجلیل از تعاونی های برتر گفت: مهمترین اصل در تعاون، مردم محوری به جای سرمایه محوری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: شرکت های تعاونی از نقش برجسته ای در اقتصاد جهان برخوردارند

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در همایش تجلیل از تعاونی های برتر استان گیلان به اهمیت نقش تعاونی ها در اقتصاد دنیا اشاره و اظهارکرد: ۱۲ درصد از مردم جهان در عضویت تعاونی ها هستند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: ارائه خدمات صحیح و به موقع دستگاههای دولتی موجب افزایش اعتماد عمومی می شود

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در رابطه با ملاقات ها و دیدارهای حضوری و عمومی خود با مردم و مراجعه کنندگان گفت: ارائه خدمات صحیح و به موقع دستگاههای دولتی، افزایش اعتماد عمومی مردم که بزرگترین سرمایه و تکیه گاه نظام اداری هستند را فراهم می کند.

متقاضیان راه اندازی کسب وکارهای خانگی در خوزستان دو هفته مهلت دارند

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان زمان ثبت نام در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی رو به اتمام برشمرد و باردیگر از متقاضیان راه اندازی کسب و کارهای خانگی در استان خواست تا پیش از ۶ مهر ماه در سامانه ثبت نام کنند.

پانزدهمین جلسه تجلیل از تعاونی ها برتر استان خراسان جنوبی برگزار شد

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال ۱۶ تعاونی با هزینه‌کرد ۱۵ میلیارد و ۲۲۲ میلیون تومان اعتبار با گرایش‌های مختلف در استان خراسان جنوبی تشکیل شده و این تعداد تعاونی با ۷۵۲ نفر عضو، ۲۹۱ فرصت شغلی را ایجاد کرده است.

۶ طرح تعاونی در قزوین افتتاح شد

پیام ویژه - ۶ طرح تعاونی استان قزوین همزمان با هفته تعاون در یک واحد تولیدی شهرک صنعتی لیا افتتاح شد.

ساير مطالب

مصباحی‌مقدم: احمدی نژاد بهترین انتخاب نبود

انتخابات 1400 کاندیدایِ روحانی دارد؟ / مسعودی خمینی: قضاوت زود است

جنجال شکلات و آش نذری حاج خانم!

میکروچیپ جاسوسی چیست؟

آیا «کیم جونگ اون» در کُما قرار دارد؟

فیلم جنجالی صیغه موقت ؛رابطه جنسی به بهانه آش

هشدار جدی مسکو درباره نقشه ضد ایرانی جدید

جهش نسل پهپادهای ایرانی با قلب جدید +عکس

از ولادت «تورانی» تا شهادت معاون اطلاعات کل سپاه

پشت پرده رقص جنجالی بدل احمدی نژاد در وسط خیابان+عکس

مهندس اپل پروژه مخفیانه دولت آمریکا را فاش کرد

چرب زبانی علی بابا برای جلب حمایت ترامپ

مشاور پادشاه بحرین: توافق عادی‌سازی روابط اسرائیل و امارات تأثیر دومینویی بر منطقه خواهد داشت

تست موفق موشک جدید برای پهپاد و بالگرد

ادعای ان اچ کی: مدیرکل آژانس هفته آینده عازم تهران می شود

پشت پرده باورنکردنی از قرارداد ویلموتس

اهداف ترامپ از مطرح کردن بندِ «مکانیسم ماشه»

فیس‌بوک: پست‌های متخلفانه ترامپ را حذف می‌کنیم

پروژه‌ مخفیانه‌ گوگل فاش شد

جاسوسی دولت آمریکا از گوشی‌های موبایل!

مخالفت جدی با نامزدی عارف در انتخابات

ناگفته های مهم ظریف از ماجرای قطعنامه ضد ایرانی

«سیمپسون‌ها» بازهم خبرساز شد

اختلاف عجیب زناشویی/ شوهرم می خواهد مثل دخترها باشم! + عکس

بازداشت تعدادقابل توجهی اخلالگر

رفتم سهام عدالتم را بفروشم، گفتند تو مرده‌ای!

دستگیری لیدر مجازی سازماندهی اراذل و اوباش در همدان

"بازداشت 23 اخلالگر ارزی با گردش مالی 3 هزار میلیاردی در شیراز"

پیش فروش واکسن کرونا؛ شیوه جدید کلاهبرداری

سید حسن نصرالله: اگر اسرائیل در انفجار‌ بیروت دخیل باشد حزب الله سکوت نخواهد کرد

حداقل 2 سفر محرمانه نتانیاهو طی دو سال گذشته به امارات

دیدگاه معاون "جو بایدن" در مورد برجام، ایران و اسراییل

انتخاب معاون جو بایدن از میان مهره‌های لابی صهیونیستی(خبر ویژه)

شهریاری: چه اتفاقی افتاد که وزیر علوم ظرف 24 ساعت نظرش راجع به کنکور تغییر کرد؟

کنایه فعال رسانه‌ای اصولگرا به تندروهای مجلس بخاطر رای عدم اعتماد به مدرس خیابانی

واکنش مشاور روحانی به عدم اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی صنعت

طرح درخواست معافیت از تحریم‌های ایران در سفر الکاظمی به واشنگتن

حاشیه‌ها از مجلسی که رأی اعتماد نداد

واکنش رئیس بنیاد دفاع از دموکراسی به اظهارات ترامپ درباره توافق چهار هفته ای با ایران

پشت پرده هیاهوی وزیر ارتباطات در مورد بسته‌ های اینترنت چیست ؟ !

پاسخ مولاوردی و ابتکار به ادعای میلیاردی پرویز فتاح /گر حکم‌ شود که مست گیرند...

بررسی کشته‌شدن 2 تبعه لبنانی در خیابان پاسداران؛ قتل یا ترور؟

افشاگری تکان‌دهنده فتاح؛ در املاک بنیاد مستضعفان چه خبر است؟

دستگیری یک تیم تروریستی توسط وزارت اطلاعات

پسر افسر اطلاعاتی سابق سعود: آخرین تهدید علیه پدرم 2 هفته پیش بود

با هک اینتل 20 گیگابایت فایل محرمانه در اینترنت منتشر شد

منزل عضو نهضت آزادی تفتیش و وسایلش توقیف شد

تروریست‌های اجاره ای در چنگال اطلاعاتی ایران

طرح سوال از رئیس جمهور به کجا رسید؟

جمشید شارمهد از چه زمان تحت رصد نیروهای اطلاعاتی ایران بود؟

اظهارات سردار کوثری درباره دستگیری جمشید شارمهد

همه‌ی آنچه درباره‌ی «جمشید شارمهد» و انجمنش می‌دانیم

دستگیری سرکرده گروهک تروریستی تندر توسط وزارت اطلاعات

فائزه هاشمی: من بودم سفارت آمریکا را باز می‌کردم / بعد از فوت بابا، آقای روحانی دگرگون شد

منشأ انفجار سایت نطنز بیشتر از سوی عناصر داخلی بوده / فعلاً از بیان جزییات معذوریم

پاسخ توییتر به اسراییل درباره انتشار پیام‌های رهبر انقلاب اسلامی ایران

نقش علی لاریجانی در قرارداد 25ساله ایران و چین

ناجی عملیات‌های دفاع مقدس از نگاه حاج قاسم چه کسی بود؟

دو جاسوس وابسته به آمریکا در سوریه دستگیر شدند +عکس

ادعای ممانعت بزرگان و مراجع تقلید قم از دیدار با احمدی‌نژاد

سعید حدادیان: بمیریم هم محرم امسال را برگزار می‌کنیم / اجازه جان ما که دست خودمان است

حلوایِ اصولگرایی را پختند و خرمای آن هم آماده است/ سر لَحافِ ملّا، دعواست

اعزام ماکت ناو هواپیمابر به تنگه هرمز توسط ایران / ادعای آسوشیتدپرس

بهشت بیماران جنسی!

حمله زن چاقوکش به روحانی تبریزی در نیمه شب + عکس

جسد آرش کسروی و دو همراهش در ماهان کرمان پیدا شد + عکس

ادامه هجمه علی‌اکبر رائفی‌پور و حامیان مجازی‌اش به سعید حجاریان

بازداشت 5 کارمند شهرداری مهاباد توسط نهاد امنیتی+ جزئیات

ماموریت عجیب سفیر واشنگتن در لندن

کاری جز وزارت بلد نیستم!

هادی غفاری: اصلاح‌طلبان شانسی برای برنده شدن ندارند

پسران صدام

افشاگری ربیعی از تحرکات شبانه برای افزایش قیمت دلار

تدابیر امنیتی ایران برای حفاظت از جعبه سیاه بوئینگ اوکراینی

افشاگری نوه مهندس بازرگان علیه شبکه اینترنشنال +عکس

حمید بقایی دفتر روزنامه شرق را به هم ریخت / فیلم

احترام متفاوت پایگاه نظامی انگلیس به یک فرمانده ارتشی ایران

یادداشت علیرضا میریوسفی در انتقاد از مقاله ضدایرانی یک خبرنگار خارجی

انتقاد تند امیرآبادی به روحانی: دست از سر مردم قم بردارید

حمله تند مهناز افشار به شبکه ایران اینترنشنال ! / از ایرانی ها عذر بخواهید!

توییتر اطلاعات تکمیلی پیرامون هک بزرگ منتشر کرد

فروش 950 هزار نسخه ای کتاب ضدترامپ در یک روز

جزئیاتی از تجمع مردم در بهبهان

حمله سایبری به دو تاسیسات آبی رژیم صهیونیستی

جنجال در نزدیک اقامتگاه نتانیاهو

روایت یک جلسه/ داستان دو نخبه دانشگاه شریف که در دام منافقین افتادند!

توضیح همایون شجریان درباره یک ادعا

جسد سفیر قبرس در رومانی در اقامتگاهش پیدا شد

اعتراف گروه مسلح بازداشت شده در سوریه: زیر نظر آمریکایی‌ها آموزش دیدیم

حکم اعدام "رضا عسگری" جاسوس سیا اجرا شد

قائم مقام سابق سیا: چین و ایران پیروز می‌شوند و ما می‌بازیم

دستگیری عناصر سرویس های اطلاعاتی بیگانه در کرمان

فارن پالیسی: سرمایه‌داری چگونه از درون اصلاح می‌شود؟

نیویورک‌تایمز | سند توافق ایران-چین ضربه سنگینی به سیاست‌‌های ضدایرانی ترامپ است

افشای توافق‌های محرمانه ترکیه با چندین کشور برای سرکوب مخالفان

کوچکترین درگیری و ناامنی در گچساران و مناطق اطراف آن واقع نشده است

سایه دولت خودمختار شرکت عمران پردیس بر سر مسکن مهر

پیام دوستی و مودت اسرائیل به ایران با حمله نظامی به تاسیسات هسته‌ای!

پشت پرده خبرسازی واگذاری کیش و قشم به چینی‌ ها

شبکه جعلی اماراتی بر ضد ایران