پیام ویژه

آخرين مطالب

گزارش

حلقه‌ های مفقوده رشد اقتصادی کدامند ؟

پیام ویژه - رشد اقتصادی که نشان‌گر افزایش تولید یا درآمد سرانه ملی است، به اعتقاد اقتصاددانان برای بهبود آن باید اقداماتی همچون بهبود فضای کسب‌وکار و رفع موانع موجود در آن، ایجاد محیط قابل اعتماد و پیش‌بینی پذیر برای سرمایه‌گذاری، نقش بیشتر بخش خصوصی در اقتصاد و جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی انجام شود.

خریداران رای با بنزین رایگان

پیام ویژه - آرمان ملی / متن پیش رو در آرمان ملی منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست با توجه به نزدیک شدن ...

شور انتخاباتی کجاست؟!

پیام ویژه - فارغ از دلایل پیدا و پنهان این وضعیت، اغلب رسانه های بیگانه رضایتمندانه به استقبال فضای کنونی رفته‌اند.

توضیحات رئیس سازمان فضایی درباره تزریق نشدن ماهواره ظفر به مدار +فیلم

پیام ویژه - رئیس سازمان فضایی کشور گفت: سال گذشته ماهواره‌بر سیمرغ در دومین پرتاب عملیاتی خودش توانست تا مدار 500 کیلومتری برسد و تنها 40 ثانیه زمان کم آوردیم تا به سرعت لازم برای تزریق ماهواره به مدار برسیم.

تبرئه ترامپ و تشتت در اردوگاه دموکرات‌ها

پیام ویژه - ایرنا- تلاش‌های حزب دموکرات در به استیضاح کشاندن ترامپ در سنا با شکست مواجه شد. به‌طوری که بخت دونالد برای پیروزی در دوره دوم ریاست‌جمهوری افزایش پیدا کرد.

چطور "خفاش، موش، سوسک، سگ، قورباغه" وارد رژیم‌ غذایی چینی‌ها شد؟

پیام ویژه - یک پژوهشگر ادبیات چینی به این پرسش پاسخ داد که چطور "خفاش، موش، سوسک، سگ، قورباغه" وارد رژیم‌ غذایی چینی‌ها شد؟! ظاهراً پای "ژاپنی‌ها" در این داستان در میان است!

جزئیات جلسه شورای سیاستگذاری درباره لیست اصلاح‌طلبان

پیام ویژه - نماینده حزب ندای ایرانیان در شورای سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان جزئیات جلسه فوق‌العاده شورای سیاستگذاری درباره ارائه لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان در تهران را تشریح کرد.

افزایش ازدواج دختران با مردان با سابقه تاهل

پیام ویژه - براساس آمارهای ثبت احوال، نسبت ازدواج دختران هرگز ازدواج نکرده با مردانی که قبلاً تجربه ازدواج داشتند از سال 92 تا 97 ، بیش از سه برابر شده است.

کدام خبرها درباره ویروس کرونا دروغ است؟!

پیام ویژه - ویروس جدید کرونا و شیوع سریع آن مسلما ترسناک است. با این حال نباید به اخبار و شایعات تائید نشده در شبکه‌های اجتماعی توجه کرد.

آیا کرونا یک سلاح بیولوژیک علیه اقتصاد چین است؟

پیام ویژه - باوجود رد احتمال ارتباط ویروس کرونا به تسلیحات بیولوژیک در آزمایشگاه‌های داخل چین، آمریکا از گرفتاری اقتصادی پیش آمده این ویروس برای پکن در این شرایط راضی به نظر می‌رسد.

تاثیر مصوبه جدید بانک مرکزی بر معاملات پنهان بازار ارز

پیام ویژه - یک کارشناس اقتصادی با اشاره به آثار مثبت الزام به ارائه اسناد نقل و انتقال بالای یک میلیارد تومان در حوزه ارزی و مالیاتی، گفت: یکی از نتایج این اقدام جلوگیری از پولشویی است.

پشت پرده شیر و کیک آلوده چه بود؟

پیام ویژه - ادعای برخی از کارشناسان مبنی بر آلودگی لبنیات ایرانی منجر شد تا به سراغ بررسی رتبه امنیت غذایی ایران به ویژه لبنیات آن در دنیا بپردازیم.

احمدی‌نژادی‌ها کجا هستند؟

پیام ویژه - شرق / متن پیش رو در شرق منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست احمدی‌نژادی‌ها کجا هستند؟ آیا آن ...

سیل زده‌هایی که مجبورند ریشه درخت بخورند

پیام ویژه - دهیار روستای تومان احمد بخش گافر گفت: کار مردم این روستا بجایی رسیده که پس از گذشت ١٢ روز از سیل و پایان ذخیره غذایی از نان خشک و ریشه درخت خرما (کوشک) تغذیه می‌کنند.

معلمان: تنزل رتبه و کاهش حقوق داشتیم! + مستندات

پیام ویژه - مصوبه جدید دولت برای رتبه‌بندی معلمان با ابهاماتی همراه است و هم‌اکنون برخی معلمان می‌گویند با حذف ضریب تعجیل، نه ارتقای رتبه داشتند و نه افزایش حقوق!

ساير مطالب