پیام ویژه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اجرای حدود ۳۰ پروژه شاخص و توسعه محلی در منطقه ۴

پیام ویژه - شهردار ناحیه ۶ منطقه ۴ از مناسب سازی و آرام سازی معابر محله های گلشن، تهرانپارس شرقی و جوادیه خبر داد و گفت: از سال گذشته تا کنون حدود ۳۰ پروژه کوچک مقیاس و شاخص توسعه محلی در محله های کم برخوردار ناحیه ۶ منطقه ۴ اجرا شده است.

افتتاح رسمی سالن آمفی تئاتر روباز باغ کتاب

پیام ویژه - پیروز حناچی شهردار تهران در مراسم افتتاح سالن آمفی تئاتر رو باز باغ کتاب از احداث چنین سالنی در شرایط کرونایی تمجید کرد و آن را مفید و موثر دانست.

اهدای تبلت به دانش آموز نخبه در منطقه ٧

پیام ویژه - شهردار منطقه ۷ از اهدای تبلت به دانش آموز نخبه در ادامه طرح پویش مهربانی، همزمان با دهه ولایت در این منطقه خبر داد.

پارک آموزش ترافیک منطقه ۳ افتتاح شد

پیام ویژه - پارک آموزش ترافیک منطقه ۳ تهران با مساحت ۲ هزار و ۴۵۹ متر مربع با حضور سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و احمد تواهن شهردار این منطقه به بهره برداری رسید.

احداث پارک ترافیک در سطح شهر تهران یکی از اولویت های شهرداری است

پیام ویژه - شهر: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: لازمه توسعه فرهنگی در یک کلان شهر، توسعه زیرساخت‌های آن است تا شهروندان در سنین مختلف با بهره‌گیری از آن زیرساخت‌ها با مفاهیم فرهنگ، حقوق و تکالیف شهروندی آشنا شوند، از همین رو احداث پارک ترافیک در سطح شهر تهران یکی از اولویت های شهرداری است.

سه شنبه های بدون خودرو در باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س)

پیام ویژه - سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ تهران با همراهی معاونان و مدیران شهری در قالب پویش سه شنبه های بدون خودرو صبح امروز ( ۱۲ مرداد ماه) با استفاده از دوچرخه از باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س) بازدید و نحوه خدمت رسانی به شهروندان را بررسی کرد.

تعداد میادین میوه و تره بار به ۲۵۴ عدد افزایش یافت

پیام ویژه - شهردار تهران گفت: در این دوره مدیریت شهری تا دیروز جمعا ۵۳ بازار میوه و تره بار در تهران ساخته شده و ۵۱ میدان نوسازی شده و به این ترتیب تا امروز تهران ۲۵۴ میدان و بازار میوه و تره بار دارد.

۸ بازار تره بار تا هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید

پیام ویژه - شهر: مدیر عامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: امروز ۸ بازار و میدان تره بار افتتاح شده و ۸ بازار دیگر تا هفته دیگر به بهره‌برداری می‌رسد، چرا که ساخت آن ها، حدود ۹۶ تا ۹۸ درصد پیشرفت داشته است.

با سربلندی از مجموعه مدیریت شهری خارج می شویم

پیام ویژه - شهر: رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران وقتی خدماتی ارائه می دهد قطعا در ارتباط با مردم است و مرکز ارتباطات نیز می تواند این ارتباط را مدیریت کند. گرچه در این دوره شهرداری با یک کاهش درآمدی مواجه شد؛ اما خوشحالیم با سربلندی از مجموعه مدیریت شهری خارج می شویم.

رونمایی از تمبر اختصاصی «شهردار دوچرخه سوار»

پیام ویژه - پیروز حناچی شهردار تهران در مراسم دوچرخه سواری امروز، مسیرهای ۲۵۰ کیلومتری دوچرخه تهران را ناکافی دانست و افزود: این مسیرها باید به ۱۵۰۰ کیلومتر افزایش یابد.

دست و پنجه نرم کردن با مشکلات شهری از بی انصافی ها تا چانه زنی ها/افزایش بیش از ۱۰ درصدی سهم جنوب شهری ها از بودجه

پیام ویژه - شهر:شهردار تهران در نشست شورای مدیران ارشد درباره عملکرد، چالش ها و فرصت های این دوره از مدیریت شهری در بخش های مختلف توضیحاتی داد

حکم رانی شهروندان بر پایتخت در دوره پنجم مدیریت شهری

پیام ویژه - شهر:معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شوراها شهرداری تهران در نشست شورای مدیران ارشد شهرداری تهران دوران مدیریت گفت: اکنون "تهران شهری برای همه" دیگر یک شعار نیست، امری است برای رعایت عدالت اجتماعی برای همه شهروندان و تبدیل به یک دغدغه عمومی برای مردم شده است.

برگزاری وبینار تخصصی اخلاقِ مدیریت بحران

پیام ویژه - وبینار تخصصی "اخلاقِ مدیریت بحران" با هدف بررسی و کاربرد اخلاق در مراحل مختلف چرخه مدیریت بحران ویژه مدیران سازمان های تخصصی و امدادی، متخصصان حوزه شهرسازی و اجتماعی ، اساتید دانشگاه و دانشجویان حوزه مدیریت بحران روز سه‌شنبه ۱۲ مرداد به صورت برخط برگزار می شود.

احداث اولین خیابان پیاده مدار در منطقه ۵

پیام ویژه - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ از راه اندازی اولین خیابان پیاده مدار در منطقه ۵ خبر داد و افزود: در این طرح که خیابان کامل نام دارد، مسیر تردد عابرین دوچرخه سوار ساماندهی شده و مطلوبیت تردد عادبر پیاده بالا خواهد رفت.

روایت تهران و انقلاب اسلامی از منظر مطبوعات

پیام ویژه - زاویه و روایت مطبوعات از انقلاب جزو نقاط مغفول در تحقیقات حوزه انقلاب است. با وجود آنکه مطبوعات یکی از مهمترین سندهای تاریخی در روایت تاریخ و بازنمایی واقعیت‌های تاریخی هستند و می‌توانند لایه‌های زیرین و پنهان شده رویدادهای تاریخی را نشان دهند. با بهره‌گیری از روزنامه‌ها می‌توان فارغ از تحلیل‌ها، داده‌هایی تاریخی و مواد خامی برای دیگر پژوهش‌های حوزه‌های‌ مختلف آماده کرد.

امنیت زنان نیازمند اصلاح کالبد شهر و آموزش‌های فرهنگی است

پیام ویژه - در حاشیه آیین رونمایی از سند شهر و زنان، مشاور امور پارلمانی شهردار تهران گفت: حس امنیت برای زنان با اصلاح کالبد فیزیکی شهر و با آموزش‌های فرهنگی و اجتماعی قابل تحقق است.

پارک پردیسان در آستانه تبدیل به نخستین منطقه حفاظت شده شهری

پیام ویژه - مدیر کل دفتر موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست و مسئول هماهنگی مدیریت پارک پردیسان گفت: تصویب پارک پردیسان به عنوان اولین منطقه حفاظت شده شهری تنها راه حفاظت از آن است و مخالف ثبت آن توسط وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستیم.

قدردانی شهردار از برنده مدال طلای المپیک ۲۰۲۰

پیام ویژه - مراسم استقبال و تقدیر از جواد فروغی برنده مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ با حضور رضا رجب زاده، محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان ایلام و جمع دیگری از مدیران ارشد شهری و ملی و هواداران این ورزشکار افتخار آفرین، در محل شهرک استقلال برگزار شد.

مرمت نمای قدیمی ترین مسجد شهر تهران آغاز شد

پیام ویژه - شهردار منطقه ۱۴ شهر تهران از آغاز عملیات عمرانی مرمت نمای بیرونی مسجد بقیه الله دولاب در قالب بهسازی و نگهداری از بناهای تاریخی این منطقه خبر داد.

از تجهیزاتی رونمایی کردیم که در شهرداری تهران ساخته شده است

پیام ویژه - پیروز حناچی، شهردار تهران در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های سازمان آتشنشانی و رونمایی از تجهیزات و ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند در جمع خبرنگاران گفت: از تجهیزاتی رو نمایی کردیم که در شهرداری تهران ساخته شده است. حدود ۱۴۰ کابین ۱۳۷ آماده خواهد شد که در حال حاضر ۴۰ کابین آماده شده و مابقی آماده و در اختیار نواحی شهرداری تهران قرار خواهد گرفت.

برنامه های قابل اجرای شرکت مترو تا پایان شهریور ماه

پیام ویژه - برنامه های اجرایی شرکت مترو تهران در ۵۰ روز باقی مانده از تابستان امسال مشخص بوده و در صورت تامین به موقع منابع مالی، رخدادهای قابل توجهی در شبکه راه آهن ریلی پایتخت شکل خواهد گرفت.

تعداد زیادی از ساختمان‌های بلند مرتبه در یک دهه اخیر بدون توجه به مقررات ملی ساخته شده‌اند

پیام ویژه - شهر:حناچی در آیین بهره‌برداری از پروژه های خدمات شهری گفت: حدود هزار ساختمان بلند در تهران داریم که حدود ۵۰ درصد آن مربوط به یک دهه اخیر است که بسیاری از آنها بدون توجه به مقررات ملی ساخته شده‌اند و باید در سازمان آتش نشانی این مسایل به صورت جدی تعقیب شود.

اقداماتی که برای نخستین بار در حوزه پسماند انجام شد

پیام ویژه - شهر: در حوزه پسماند، خرید و تکمیل ماشین آلات برف روبی و لایروبی، اقدامات مربوط به تولید ۱۴ هزار تن شن و ماسه از تبدیل خاک و نخاله و پسماندهای ساختمانی انجام شده که بسیاری از این اقدامات برای اولین بار اتفاق افتاد.

اعلام برندگان مسابقه عکس و آثار چند رسانه‌ای “فرهنگ اقوام و مردم ایران”

پیام ویژه - برندگان مسابقه عکس و آثار چند رسانه‌ای “فرهنگ اقوام و مردم ایران” در متروی تهران مشخص شدند. نخستین مسابقه فرهنگی و هنری عکس و آثار چند رسانه‌ای (مولتی‌مدیا) “فرهنگ اقوام و مردم ایران” پس از بررسی آثار ارسال شده توسط هیأت داوران و معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

مرکز اقامتی مهستان افتتاح شد

پیام ویژه - با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، مرکز اقامتی مهستان برای آموزش آتش نشانان افتتاح شد.

بهره برداری از۳ ایستگاه آتش نشانی تا پایان امسال

پیام ویژه - مهدی داوری، رییس سازمان آتش نشانی گفت: تعداد مطلوب ایستگاه های تهران ۱۴۵ ایستگاه است و امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۲ به این تعداد برسیم. در حال حاضر ۱۳۶ ایستگاه تا پایان امسال به سرانجام می رسد.

ضرورت تدوین اطلس جامع برای شناخت شهر دوست‌دار کودک

پیام ویژه - شهر: به گفته مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران؛ شهر دوستدار کودک در بستر بهبود محیط کالبدی شهر از حیث بهداشت، امنیت محیطی، ایمنی، دسترسی، تنوع و … شکل می‌گیرد.

شهر دوست‌دار کودک با شعار محقق نمی‌شود

پیام ویژه - شهر: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران معتقد است که «شهر دوست‌دار کودک» تنها با سر دادن شعار محقق نمی‌شود بلکه باید دستورالعمل‌های جمع آوری شده در تمامی قوانین و بخشنامه‌های شهری لحاظ شود.

بازنمایی زندگی حاشیه‌نشینان یک سده اخیر

پیام ویژه - پژوهشی که به شکل منظم به بررسی مطبوعات در سال های مشخص جهت بازنمایی مسئله حاشیه‌نشینی و حاشیه‌نشینان در تاریخ معاصر ایران بپردازد، وجود ندارد. این مطالعه قصد دارد به بررسی شیوه بازنمایی حاشیه‌نشینی و حاشیه‌نشینان در مطبوعات صدسال اخیر ایران بپردازد.

سامانه محله من راه اندازی شد

پیام ویژه - سامانه «محله من» اطلاعات شهر را به صورت یکپارچه در اختیار مدیران شهری قرار می‌دهد تا توانایی مقایسه میزان عملکرد خود در طول زمان را داشته باشند.

فراخوان جلب مشارکت شهروندان در برنامه های سازمان مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران

پیام ویژه - فراخوان سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی به منظور جلب مشارکت شهروندان در فرآیند اجرای برنامه ها و همچنین ارتقای سطح کیفی فعالیت ها و ماموریت های این سازمان منتشر شد.

یک قرن در یک قاب مصور

پیام ویژه - شعبده تصاویری که در این کتاب می‌بینید در مهار زمان معنا پیداکرده‌است؛ ما با مدد از معماری تهران کوشیده‌ایم زمان گذشته را به حال وصل کنیم تا پلی به آینده بزنیم.

ساير مطالب

سگ‌های رباتیک وارد نیروی پلیس هاوایی شدند

SSD پیشنهادی مارک سرنی برای کاربران پلی استیشن 5

جزئیات زیادی از دستگاه Xbox Stream Box منتشر شد

گوشی Redmi Note 10 JE با تراشه اسنپدراگون 480 معرفی شد

خواننده معروف کنسرت جدیدش را به فورتنایت می‌آورد

نظارت دولت فرانسه بر اینترنت گسترده‌ تر می‌ شود

5 نکته درباره عکس های اینستاگرامی برای گرفتن بازخورد بهتر

احتمال عرضه ایرپاد 3 با طراحی جدید در آینده نزدیک قوت گرفت

آیفون تاشو اپل به این زودی‌ها روانه بازار نخواهد شد

ربات خودران پاکسازی ساحل

کانسپت گوشی ویوو با دوربین پاپ آپ چندگانه برای زوم بیشتر منتشر شد

بررسی هواوی بند 6؛ محبوب دل ورزشکاران!

دوربین ایسوس ذن‌فون 8 در امتیاز DxOMark گلکسی S21 را از میان برداشت

گلکسی S22 سامسونگ وعده عکاسی با کیفیتی خیره کننده را می‌دهد

10 گوشی پرطرفدار هفته؛ بازار در چنگان شیائومی

قیمت و مشخصات فنی میان‌رده مورد انتظار سامسونگ فاش شد

برندگان اصلی کرونا چه کسانی بودند؟

100 درصد شهرهای کشور اینترنت پرسرعت دارند

آخرین وضعیت بدلکار سرشناس ایرانی بعد از حادثه

کنایه علی ضیا به وزیر بهداشت

گلکسی S22 به یک سنسور 50 مگاپیکسلی RGBW جدید مجهز می‌شود

فستیوال فیلم کوتاه Dota 2، تیغ الهی

دستبند شیائومی Mi Band X یک محصول واقعی نیست

دسترسی نسخه‌های قدیمی اندروید به اپلیکیشن‌های گوگل مسدود می‌شود

زوم 85 میلیون دلار جریمه شد

آنر X20 احتمالاً با تراشه Dimensity 900 راهی بازار می‌شود

پلی‌استیشن برای رویارویی با گیم پس می‌تواند با نتفلیکس همکاری کند

ساعت هوشمند هواوی مخصوص کودکان معرفی شد

کلاهبرداری با عنوان «عرضه تجهیزات و اکانت اینترنت ماهواره ای»

اتمام موجودی اپل واچ سری 6 تیتانیومی

رنگ بندی و قیمت گلکسی A52s سامسونگ لو رفت

اسکوئر شرکت خدمات پرداختی Afterpay را تصاحب می‌کند

منتظر حسگر 50 مگاپیکسلی سری جدید موبایل‌های سامسونگ باشید

افزایش قیمت بیت کوین تا 41 هزار دلار

رستورانی در کالیفرنیا از ربات برای ارائه خدمت به مشتریان استفاده می‌کند

مک پرو و آی‌مک جدید تا پایان 2022 از راه می‌رسند

اپل مهاجرت از تراشه‌های اینتل را تکمیل خواهد کرد

نمایشگر مک‌بوک‌های اپل دچار شکستگی می‌شوند!

نسخه جدید باج افزار «لاک بیت» منتشر شد

تیم آسوبی در حال توسعه‌ی بلند پروازانه‌ترین بازی تاریخ

اینترنت استارلینک؛ پایانی بر فیلترینگ؟

تاریخ رونمایی آنر X20 و Honor Tablet V7 Pro مشخص شد

اطلاعاتی جدید از گوشی مجیک3 آنر فاش شد

جزئیات شرایط ارائه اینترنت اختصاصی ویژه کسب‌وکارها و سازمان ها اعلام شد.

یوتیوب کانال رسانه استرالیایی را تعلیق کرد

برای اتصال به شبکه‌های WiFi عمومی دقت کنید

بیت کوین ایست زد

دستیار هوشمند اپل به تبعیض علیه چین متهم شد

سوتی پشت سوتی در سریال «دودکش2»

اظهارنظر جنجالی یامین‌پور: صداوسیما ترسو و محافظه‌کار است!

کلاهبرداری از کاربران هنگام خریدهای اینترنتی

سری پیکسل 6 از سرمایه گذاری های عمیق گوگل در حوزه موبایل بهره می‌برد

نیکون اولین دوربین با پشتیبانی از GNSS را معرفی می‌کند

ایلان ماسک مدیرعامل اپل می‌شود

احتمال عرضه مدل 5G هواوی پی 50 پرو در آینده نزدیک

مدیر سابق پلی‌استیشن شاکی است!

کلاهبرداری در بازار رمزارز‌ها را جدی بگیرید

رشد چشمگیر فروش گوشی‌های وان پلاس در بازار جهانی

آیا سامسونگ موبایل به سرنوشت ال جی موبایل دچار می شود؟

قیمت هندزفری گلکسی بادز 2 سامسونگ مشخص شد

افرادی که ایرادات توئیتر را پیدا کنند، پاداش نقدی خواهند گرفت

اینترنت نسل‌های اول کتابخوان آمازون به‌زودی قطع می‌شود

یک میلیارد دلار از سهام گوگل به فروش رسید

ساخته شدن بازی State of Decay 3 با آنرین انجین 5

ربات عجیبی که چشم بسته می‌دود و کالا‌ها را تحویل می‌دهد

انفجار یکی از بزرگ ترین باتری های جهان حین آزمایش

تصاویر اتاق‌ بزرگ تجهیزات نیکون برای عکاسان المپیک توکیو 2020 منتشر شد

چگونه از داغ شدن گوشی در هوای گرم جلوگیری کنیم؟

هشدار اتحادیه اروپا در مورد واتساپ

عملکرد باورنکردنی تویوتا FJ کروز در مسیر صخره‌ای

چهره ها/ شقایق دهقان برای سومین بار کرونا گرفت

چرا ازدواج نکردی؟

نقشی که صدای اعتراض همسر خانم بازیگر را درآورد!

تکذیب به کما رفتن «ارشا اقدسی»

اپ اخبار جعلی واکسیناسیون از اپ‌استور حذف شد

پرطرفدارترین و پردرآمدترین رشته‌ی تحصیلی دنیا را می‌شناسید؟

دادستان‌های آمریکایی طعمه جدید هکرهای سولارویندز

رویداد جدیدی برای بازی Fallout 76 در دسترس قرار گرفت

ربات گارسون از راه رسید

فستیوال فیلم کوتاه Dota 2، آخرین آوردگاه

سختی شبکه بیت‌کوین افزایش یافت

عینک هوشمند Ray Ban فیس‌بوک به زودی معرفی می‌شود

کدام یک از محتویات حذف شده‌ از نسخه نهایی GTA 5 برای GTA 6 مناسب هستند؟

معرفی 20 شرکت پردرآمد در حوزه فناوری

مایکروسافت تیمز چند کاربر فعال ماهانه دارد؟

گرگ وال استریت: قیمت بیت‌کوین و اتریوم ممکن است تا پایان 2021 بیشتر شود

اپل مدافع حقوق مصرف‌کنندگان می‌شود!

هدیه سامسونگ برای تمام ورزشکاران حاضر در المپیک و پارالمپیک توکیو

جدیدترین اطلاعات از دارایی و ضررهای مالی ثروتمندترین فرد جهان

آیا کاربران آیفون وفادارتر از اندرویدی‌ها هستند؟

تصاویر زنده سامسونگ گلکسی واچ 4 کلاسیک منتشر شد

درمان کرونا به کمک یک ربات!

عملکرد مشابه نسل چهارم درایوهای SSD با حافظه داخلی PS5

قیمت کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن امروز

گوشی iQOO 8 اولین دستگاه مجهز به نمایشگر E5 LTPO 2K سامسونگ خواهد بود

آپدیت بتا جدید استیم با هدف بهبود صفحه دانلود

ارز دیجیتال باشگاه اینترمیلان روی دیگری از سکه‌های دیجیتال را نشان می‌دهد

کوچ ماینرهای چینی به پاراگوئه

پیوستن رئیس سابق سگا به شرکت سازنده سری Metal Slug

مبارزه چین با ارزهای دیجیتال ادامه دارد

© - www.specialnews.ir . All Rights Reserved.