پیام ویژه

آخرين مطالب

پرسپولیس دست روی ستاره استقلال گذاشت فرهنگی و اجتماعی

پرسپولیس دست روی ستاره استقلال گذاشت
  بزرگنمايي:

پیام ویژه - پرسپولیسی‌ها از طریق یک واسطه به مهدی قایدی ستاره استقلال پیغام داده‌اند به این تیم برود و بالاترین قرارداد ممکن را هم ببندد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، روز گذشته نیز همچون یک هفته گذشته تمرین استقلالی‌ها در حالی برگزار شد که خبری از مهدی قایدی نبود! هرچند ابتدا عنوان شد دلیل این غیبت سرماخوردگی شماره 10 استقلال است اما امروز همه شما از علت اصلی آن باخبرید. قایدی به دلیل مشکلات موجود در قراردادش که هنوز اصلاح نشده با باشگاه اختلاف نظر دارد و گفت‌وگوهای طرفین تا به امروز توافقی را به دنبال نداشته است. وعده جدید احمد مددی برای حل این مشکل و «پسر استقلال» لقب دادن به این بازیکن هم نتوانست به حضور او در تمرین آبی‌ها کمکی کند اما...
قایدی یک استقلالی است و خانواده‌اش هم استقلالی هستند. او بارها و بارها از عشق، علاقه و تعصب خود به رنگ آبی حرف زده و همه می‌دانند چقدر تیم فعلی‌اش را دوست دارد. با این وجود آنچه امروز سبب طغیان این ستاره تکنیکی شده است تبعیض میان بازیکنان استقلال از لحاظ مالی است. شاید مقصر اصلی این تبعیض احمد مددی نباشد و بیشتر متوجه مدیرعامل سابق آبی‌ها باشد ولی به هرحال به چالش بزرگی برای مدیران استقلال و به ویژه شخص «مددی» تبدیل شده است. احمد سعادتمند، مدیرعامل سابق استقلال در هتل آزادی قرارداد اغلب بازیکنان استقلال را اضافه و با ارقام عجیب و غریبی نفرات جدید تیمش را جذب کرد. درهمان گیرو دار مدیرعامل وقت آبی‌ها به مهدی قایدی قول داد قرارداد 850 میلیون تومانی او را اضافه کند اما این حرف یک وعده توخالی بود و بس! پس از کنار رفتن احمد سعادتمند و حضور احمد مددی در استقلال، ستاره دوست‌داشتنی آبی‌ها درچند نوبت وعده مدیرعامل قبلی را به مدیریت جدید یادآوری کرد اما باز هم اتفاق جدیدی نیفتاد. 
بهترین بازیکن و ستاره بلامنازع استقلال که در وقت اضافی دربی فرشته نجات آبی‌ها شده و گل دوم تیمش را به پرسپولیس زده بود باید با قرارداد 850 میلیون تومانی به کارش ادامه می‌داد درحالی که رقم قرارداد یک بازیکن نیمکت‌نشین یا معمولی تیم 6 یا 7 برابر اوست! عدم حضور مهدی قایدی سرتمرین آبی‌ها قابل دفاع نیست ولی تبعیض در هیچ جایی پسندیده نیست و طغیان به بار می‌آورد کما اینکه هنوز هم وقتی با مهدی هاشمی‌نسب صحبت کنید از تبعیض آن زمان پرسپولیس و کوچ به استقلال حرف می‌زند!
حالا چرا اسم مهدی هاشمی‌نسب را آوردیم؟ همه چیز به خبری برمی‌گردد که به تازگی از منبعی موثق شنیدم‌؛ «پرسپولیس مشتری جدی و جدید مهدی قایدی!»
لطفاً تعجب نکنید! منبعی که این خبر را با ما درمیان گذاشت اطلاع داد «پرسپولیسی‌ها از طریق یک واسطه به مهدی قایدی پیغام داده‌اند به این تیم برود و بالاترین قرارداد ممکن را هم ببندد!» بله، ما هم می‌دانیم مهدی قایدی تا سال 1402 با استقلال قرارداد دارد اما در این فوتبال داشته‌ایم بازیکنانی که با پرسپولیس یا استقلال قرارداد داشته و به طرفه العینی آن را فسخ کرده و به تیم جدید کوچ کرده‌اند! شاید جالب باشد دلایل زیر را برای تمایل ویژه پرسپولیسی‌ها به خرید ستاره استقلال بخوانید؛ 
1- تلافی خرید محمد نادری‌؛ روز دوم آبان‌ماه گذشته محمد نادری مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس که اخبار ضد و نقیضی درباره حضورش در استقلال به گوش می‌رسید بالاخره تصمیم گرفت به تیم استقلال ملحق شد. محمد نادری یک فصل و نیم در تیم پرسپولیس عضویت داشت و با این تیم دو قهرمانی لیگ برتر و یک جام‌حذفی را کسب کرد. این بازیکن 24 ساله با تیم کورتریک بلژیک قرارداد داشت و در این مدت به صورت قرضی در تیم پرسپولیس حضور داشت و پس از پایان یافتن مدت قراردادش با تیم بلژیکی تصمیم گرفت تا به استقلال بپیوندد. اتفاقی که بمب جدید نقل‌وانتقالات فوتبال ایران لقب گرفت و از همان روز خیلی‌ها پیش‌بینی کردند پرسپولیس بیکار نخواهد نشست. پرسپولیسی‌ها به زودی انتقام این خرید را از استقلالی‌ها خواهند گرفت هرچند محمد نادری تاکنون هرگز نتوانسته سایه‌ای از آن بازیکن تکنیکی و مؤثر پرسپولیس در تیم محمود فکری باشد. 
2- نارضایتی مهدی قایدی‌؛ مهدی همان‌طور که اشاره شد از وضع موجود ناراضی است. او درچند ماه گذشته فقط وعده و وعید توخالی شنیده و درعمل باشگاه کمکی برای ارتقا قراردادش نکرده است. برهمین اساس هم با وجود تماس‌های مکرر اطرافیان باشگاه و مدیریت استقلال سر تمرینات تیمش حاضر نمی‌شود. 
3- پرسپولیس مهاجم ندارد؛ دلیل دیگری که پرسپولیسی‌ها را برای جذب مهدی قایدی وسوسه می‌کند، نداشتن مهاجم است. پس از جدایی علی علیپور، این تیم عیسی آل ‌ثیر را خرید که با وجود درخشش زائدالوصف در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل شادی عجیب پس از گلزنی به پاختاکور ازبکستان به مدت 6 ماه از حضور در مسابقات رسمی محروم شد. گرچه مهدی عبدی در برخی مسابقات بزرگ از جمله نیمه‌نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا و دربی درخشیده و موفق به گلزنی شده اما او هم مهاجم جوانی است. افت و خیزهای مهدی عبدی در این مدت زیاد بوده و یحیی گل‌محمدی سخت به دنبال خرید مهاجم است. 
سرمربی پرسپولیس در هفته‌های گذشته اغلب تیمش را با 6 هافبک و بدون مهاجم به مصاف رقیبان فرستاده و مشکل گلزنی منهای بازی با گل‌گهر سیرجان در این تیم مشهود بوده است. درچنین شرایطی بهترین خرید می‌تواند مهدی قایدی سرعتی و گلزن باشد. شماره 10 استقلال زهر خودش را در دربی‌های گذشته به تیم یحیی گل‌محمدی ریخته و سرمربی پرسپولیس خوب می‌داند او چه جواهری است. 
4- قایدی همیشه به پرسپولیس گل می‌زند؛ به گواه اغلب فوتبالی‌ها خرید مهدی هاشمی‌نسب از پرسپولیس توسط استقلالی‌ها بمب تاریخ نقل و انتقالات فوتبال ایران محسوب می‌شود؛ بمبی که علی فتح‌ا... ‌زاده مدیرعامل سابق استقلال دلیل مهمی برای آن داشت: «مهدی هاشمی‌نسب را خریدیم که دیگر به استقلال گل نزند!» حالا به نظر می‌رسد همین دلیل می‌تواند پشت پرده پیغام‌ها به مهدی قایدی باشد. ستاره‌ای که همچون هاشمی‌نسب نامش «مهدی» است و در دیدارهای گذشته برابر پرسپولیس موفق به گلزنی شده است. 
بنابراین خرید این بازیکن خطرناک در دربی می‌تواند از این حیث هم به سود پرسپولیس باشد هرچند آن زمان قرارداد «مهدی هاشمی‌نسب» با پرسپولیس به اتمام رسیده بود ولی «مهدی قایدی» تا سال 1402 با استقلال قرارداد دارد. 
نکته‌: تجربه نشان داده که اخباری مشابه آنچه در بالا بدان اشاره رفت با تکذیب طرفین روبه‌رو می‌شود اما معمولاً به واقعیت تبدیل خواهد شد. باور نمی‌کنید یک بار دیگر اخبار پیش از دوم آبان ماه گذشته و نحوه استقلالی شدن «محمد نادری» را مرور کنید تا خیلی چیزها دستگیرتان شود!

لینک کوتاه:
https://www.specialnews.ir/Fa/News/590209/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

موضوع تزریق واکسن کرونا به شهردار اصفهان چه بود؟

اپل در پی اعمال تغییرات در سیستم نوتیفیکیشن iOS 15

واشنگتن اگزماینر: حرف ظریف درباره افغانستان را جدی بگیرید

کارشناسی داوری دیدار تراکتور - نیروی هوایی

دختری که به جای پدرش پاکبانی می‌کند

لحظه شکنجه پسر بچه طرفدار استقلال با چاقو در بیابان!

نفوذ گروهک‌های داعش به ایران ناکام ماند

شاگردان خطیبی بالاخره بردند/ تثبیت جایگاه دوم تراکتور با غلبه بر نماینده عراق

نروژ مراحل آزمایشی ارز دیجیتال ملی را شروع می‌کند

خط تخریب مذاکره

پاسخ روسیه به پیشنهاد مذاکره آمریکا

جزئیات آتش زدن کمپ ترک اعتیاد تهران از سوی معتادان

اشاره سگا به ساخت دنباله‌ بازی Judgment

شکست الریان برابر الوحده/ شجاع و یارانش حذف شدند

ترکیب فولاد مقابل النصر عربستان مشخص شد

تلاش هلال احمر برای تهیه واکسن کرونا از هند، چین و روسیه

نخاله‌های ساختمانی، پسماندهای فراموش شده

پتنت جدید سامسونگ؛ دستگاه تاشدنی با سه نمایشگر و S Pen آهنربایی

ادعای "رجا" درباره عقب‌نشینی عراقچی در وین

فراخوان واکسیناسیون بیماران سرطانی خوزستان / آغاز ثبت‌نام عمومی افراد بالای 80 سال

کشف سوخت و پول قاچاق توسط مرزبانان تایباد

مهدی کروبی مجددا در بیمارستان بستری شد + عکس اختصاصی از وی در بیمارستان

رمضان، ماه خودسازی...

چرا «مجمع تشخیص» گره کور FATF را باز نمی‌کند؟

ترکیب پرسپولیس برای دیدار برابر گوا مشخص شد

برتری یک نیمه‌ای تراکتور برابر نیروی هوایی عراق

خطر ترویج مسائل ضداخلاقی در کشورهای اسلامی

تامین و توزیع کالاهای اساسی در لرستان بدون مشکل

تمدید‍ آغاز زمان فعالیت دستگاه‌های اجرایی لرستان از ساعت 9

تأثیر نسبت مرگ‌های تجمعی به دلیل کرونا به کل مرگ‌ها

درخواست از وزارت امورخارجه برای شکستن سکوت 8 ساله

سهراب مرادی نایب قهرمان آسیا شد اما از المپیک بازماند!

سهراب مرادی نایب قهرمان آسیا شد اما شانسش برای المپیک کم شد

حاج اژدر محمدی دوست به همرزمان شهیدش پیوست

امسال قطعی برق خواهیم داشت؟

دیگر بیت کوین نخریم؟

غرق شدن نوجوان 17 ساله در حوضچه آبشار

خبر بد برای طرفداران بازی Call of Duty 2021

رای الیوم: اتفاقات غافلگیرکننده‌ ای در راه است

ریگی: نباید مقابل الدحیل اشتباه می‌کردم

ثبات در ظرفیت بستری‌های موقت تعداد بیماران کرونایی در استان‌های شمالی

مجیدی: به تاکتیک هجومی خود ادامه می‌دهیم

مجیدی: به تاکتیک هجومی ادامه می‌دهیم

نظر مردم درباره محدودیت‌های جدید کرونایی

روایت حاج حسین یکتا از خودکفایی در دوران دفاع‌مقدس

ماسک یک میلیونی هم به بازار آمد

گوشی‌های سری Mi 11X شیائومی رسما معرفی شد

مهدی کروبی در بیمارستان بستری شد

نشنال اینترست: توافق ایران و آمریکا نزدیک است؟

سهراب مرادی در یک ضرب برنز گرفت/ رقیب او در کسب سهمیه اوت کرد

© - www.specialnews.ir . All Rights Reserved.