پیام ویژه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

آیین درختکاری پایتخت در شمال تهران شاعرانه شد

پیام ویژه - شاعرانه ترین آیین درختکاری پایتخت با کاشت نهال به یاد شاعران و ترانه سرایان معاصر به منظور بزرگداشت فرهیختگان ادب پارسی در هفته درختکاری در بوستان افشین یداللهی در شمال تهران برگزار شد.

برگزاری مراسم بزرگداشت روز درختکاری در بوستان شهدا

پیام ویژه - در آستانه سال نو و به مناسبت روز درختکاری، مراسم بزرگداشتی با حضور نجار معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کل کشور، حجت الاسلام والمسلمین میرشاه ولد، تولیت آستان قدس در تهران، حجت الاسلام والمسلمین ایرج اداوی مسئول امور مساجد چهارگانه، مدیران شهرداری منطقه ۱۰، خانواده معظم شهدا، دبیران و اعضای شورایاری، شهرداران مدارس و اهالی محل در بوستان شهدا واقع در ناحیه ۳ برگزار شد.

تشدید نظارت ها و اخطار به واحدهای صنفی آلاینده

پیام ویژه - شهردار منطقه ۱۹ از افزایش بازدیدهای میدانی و اخطار به واحدهای صنفی مشمول رأی بند ۲۰ بویژه در محدوده خلازیر، طی روزهای پایانی سال خبر داد.

پروانه ساخت تجاری براساس طرح تفصیلی

پیام ویژه - معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۱۷ با بیان اینکه صدور پروانه واحد تجاری براساس ضوابط و مقررات طرح تفصیلی به شکل سیستمی امکان پذیر است، گفت: احداث واحد تجاری در پهنه های غیرکاربری تجاری در منطقه ۱۷ امکان پذیر نخواهد بود.

رنگ آمیزی تخم مرغ های عیدانه توسط هنرمندان منطقه ۴ تهران

پیام ویژه - معاون خدمت شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از اجرای طرح های ایرانی اسلامی در نوروز ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: با همکاری هنرمندان، محلات ۲۰ گانه منطقه ۴ با طرح های شاد ایرانی و اسلامی حال و هوای عید نوروز به خود می گیرند.

شهرداری رسانه‌ها و شهروندانی مطالبه‌گر می‌خواهد

پیام ویژه - سال‌هاست سیستم تعامل سازمان‌ها با رسانه‌ در ایران از یک مدل سنتی پیروی می‌کند؛ «منبع خبر را مدیریت کنید تا از گزند نقد در امان بمانید». نتیجه این سیستم چیزی جز فساد، فشار بر خبرنگاران، انفعال مدیریت اخبار و تقویت نقدناپذیری مدیران سازمانی نبوده است.

رنگ و بوی بهار در محلات

پیام ویژه - با اقدامات مختلف خدمات شهری ، ترافیکی و فرهنگی و نگهداشت محدوده ، منطقه۱۳ برای نوروز۱۴۰۰ آماده سازی می شود

تصویب بیش از ۱۰۰۰  مصوبه در شوراهای سلامت

پیام ویژه - شهردار منطقه ۴ تهران در وبینار شورای سلامت از تصویب بیش از ۱۰۰۰ مصوبه در یکسال اخیر خبر داد و گفت: عمده مصوبات سال جاری در خصوص اقدامات و پیش بینی های صورت گرفته در جهت کاهش مشکلات ویروس کرونا در منطقه ۴ است.

بزرگراه های منطقه به فرش های گل مزین شدند

پیام ویژه - در آستانه سال جدید و اجرای طرح استقبال از بهار ۳۰ فرش گل با گونه های متنوع در میادین، بزرگراه ها و فضاهای سبز شهری اجرا شد.

اولین مانور امداد هوایی شهر تهران در زمان بحران برگزار می شود

پیام ویژه - معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیر عامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از برگزاری اولین مانور امداد هوایی شهر تهران در زمان بحران در روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه خبر داد.

گره گشایی شهر با اجرای پروژه های توسعه محله ای

پیام ویژه - شهردار منطقه ۱۷ با اعلام اجرای ۵۷ پروژه توسعه محله ای در ۱۴ محله منطقه جنوبی تهران خبر داد و گفت: این پروژهای توسعه ای کوچک مقیاس با اعتباری بالغ بر ۷۲ میلیارد تومان در حال اجراست، که بخشی از آنها به بهره برداری و بخش دیگر در ماه های ابتدایی سال ۱۴۰۰ مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

طراحی ۱۴۵پروژه توسعه محلی برای سال ۱۴۰۰

پیام ویژه - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ تهران با بیان اینکه محوریت اصلی برنامه های سال آینده این منطقه اجرای پروژه های توسعه محلی مدنظر شهروندان است گفت: در سال ۹۹ اقدامات موثری در سطح منطقه صورت گرفت که توجه به موضوعات شهروند مداری و سلامت شهروندان در اولویت قرار داشت و برای سال ۱۴۰۰ اجرای ۱۴۵ پروژه توسعه محلی پیش بینی شده است.

توقف ساخت و ساز ؛ اولویت طرح استقبال از بهار ۱۴۰۰

پیام ویژه - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، بخشنامه استقبال از بهار ۱۴۰۰ را با محوریت ساماندهی کارگاه های ساختمانی و توقف تمامی فعالیت های ساخت و ساز در ایام منتهی به پایان سال و تعطیلات نوروزی را ابلاغ کرد.

سرای تجربه گامی برای ایجاد شهر دوستدار سالمند

پیام ویژه - معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۲ در مراسم نمادین کاشت نهال توسط نسل ها که با حضور مدیرکل سلامت شهرداری تهران برگزارشد گفت: با توجه به سیاستهای شهرداری تهران در ایجاد تهران شهری برای همه،سرای تجربه، اقدامی درجهت شهر دوستدار سالمند است.

زمین‌های بایر امروز؛ فضای سبز فردا

پیام ویژه - شهروندان منطقه ۸ شهرداری تهران، از کمبود فضای سبز گلایه داشته و افزایش تعداد بوستان‌ها را خواستارند. شهردار این منطقه با تشریح وضعیت سرانه فضای سبز منطقه ۸ با توجه به جمعیت ۴۵۰ هزار نفری آن، از اقدامات شهرداری برای حل این مشکل با تبدیل زمین‌های بایر به فضای سبز خبر می‌دهد.

برگزاری لیگ بازیهای رایانه ای در نوروز ۱۴۰۰

پیام ویژه - شهر: پنجمین دوره لیگ نوروزی بازی‌های رایانه‌ای نوروز ۱۴۰۰ برگزار می شود. ۲۰۰ میلیون تومان جایزه برای این لیگ در نظر گرفته شده است. همچنین به منظور گسترش دیپلماسی شهری برنامه ای تحت عنوان خیابان ورزش با حضور دیپلمات‌های ساکن در ایران انجام می‌شود.

حاکمیت کامل انضباط شهری را اجرا می کنیم

پیام ویژه - شهر: شهردار تهران با بیان اینکه در دوره جدید مدیریت شهری حاکمیت انضباط شهری در پایتخت برقرار شده است، گفت: در همین زمینه و در سایه کرونا هوشمندسازی شهر که پیش از این اولویت بود امروز به یک الزام تبدیل شده است.

آیین کاشت نهال با نام شهدا در دارالمومنین تهران

پیام ویژه - به منظور توسعه سرانه فضای سبز و در راستای ترویج فرهنگ درختکاری طی مراسمی با کاشت نهال به نام شهدای دارالمومنین هفته منابع طبیعی و روز درختکاری گرامی داشته شد.

سیاستگذاری موفق برای سلامت زنان نیازمند ساختارهای خاص است

پیام ویژه - شهر: توجه به شرایط سلامت زنان در مسیر دستیابی به یک شهر سالم بسیار با اهمیت است و در این مسیر لازم است توجه بیشتری در حوزه سیاستگذاری و برنامه‌ریزی در قبال زنان که نیمی از جمیعت شهرها را دارند، شود.

طرح زندگی بخشی به رود دره فرحزاد اجرا می‌شود

پیام ویژه - مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با بیان اینکه انعقاد تفاهم نامه فرایندهای اجرایی کار در طرح ژینایی یا زندگی بخشی به رود دره فرحزاد را تسریع خواهد کرد، گفت: امیدواریم تا اردیبهشت سال آینده سرمایه گذار طرح جلب شود و اقداماتی نظیر تملک باقی مانده املاک معارض و اقدامات اجرایی دیگر تسریع شود.

قرارداد تولید ۱۰۵ دستگاه واگن

پیام ویژه - روز شنبه ۲۳ اسفند ماه، تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان برنامه و بودجه و شهرداری تهران مبنی بر بازسازی کامل و تعمیرات اساسی ۳۱ رام قطار امضا خواهد شد. این امر با بهره‌مندی از ظرفیت تبصره ۱۸ قانون بودجه کل کشور صورت می‌پذیرد.

میانگین بهای خدمات دستفروشی متری ۱۱ هزار تومان است

پیام ویژه - شهر: نرخ پایه بهای خدمات هر متر مربع فضای اختصاصی برای استقرار کالا و محصولات تولیدی و خودرو (موتوری)۷۸،۰۰۰ ریال و برای مشاغل سیار (غیر موتوری) مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ ریال در سال ۱۴۰۰ تعیین شده است.

افزایش ۴۰۰ میلیارد تومانی بودجه فرهنگی شهرداری

پیام ویژه - شهرداری تهران با وجود شرایط سخت مالی امسال بودجه معاونت فرهنگی و اجتماعی خود را ۱۳۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته است که حدود ۴۰۰ میلیارد تومان از بودجه سال گذشته بیشتر بوده است.

ساماندهی کارواش های منطقه ۹

پیام ویژه - با هدف کاهش معضلات زیست محیطی و اجرای آراء بند ۲۰ماده ۵۵ قانون شهرداریها و رسیدگی به وضعیت اصناف مزاحم، اداره ساماندهی معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه، نسبت به ساماندهی تعدادی از کارواش های قسمت غربی پایتخت اقدام کرد.

افتتاح ۶۰ پروژه خدماتی و توسعه محله ای در منطقه ۱۵

پیام ویژه - شهردار منطقه ۱۵ از پایان عملیات مسقف سازی پایانه خاوران دومین پایانه بزرگ شهر تهران و بهره برداری از ۶۰ پروژه خدماتی و توسعه محله ای همزمان با عید سعید مبعث در آستانه بهار ۱۴۰۰ خبر داد.

متفاوت ترین آئین درختکاری در منطقه۲۱ برگزار شد

پیام ویژه - مراسم روز درختکاری و هفته منابع طبیعی سال ۹۹ در منطقه۲۱ با حضور اعطاء عضو هیات رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، مالک حسینی مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی و رجب زاده شهردار منطقه۲۱ برای کودکان کار و خیابان تحت پوشش مرکز پرتو در بوستان شهدای گمنام شهرک پاسداران برگزار شد.

غرس بیش از ۱۵ هزار اصله نهال در جنگل ها و بوستان ها

پیام ویژه - "محمد محمددوست" شهردار منطقه ۴ ،گفت: همزمان با آغاز هفته درختکاری و منابع طبیعی، بیش از ۱۵ هزار اصله نهال مثمر و غیر مثمر در بوستان های محلی و جنگلی و سطح معابر و محلی و بزرگراهی غرس می شود.

کاهش ۵۰درصدی تلفات سوانح رانندگی

پیام ویژه - سرپرست شهرداری منطقه ۲ گفت: با اجرای اقدامات ترافیکی و ایمن سازی معابر،تلفات حوادث رانندگی در شبکه بزرگراهی و معابر شهری منطقه درسال جاری نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد کاهش یافت.

غرس نهال با مشارکت اقشار مختلف شهروندان در بوستانها

پیام ویژه - به مناسبت فرا رسیدن پانزدهم اسفند ماه مصادف با آغاز هفته درختکاری، اقشار مختلف شهروندان منطقه ۱۸ تهران دوشادوش مدیران شهری مبادرت به غرس نهال در بوستانهای شاخص کردند.

امرودی: دانش‌آموزان سرمایه و شکل‌دهنده آینده این کشور هستند

پیام ویژه - رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آیین اختتامیه پویش دانش‌آموزی «مدرسه انقلاب» گفت: اگر قرار است تغییر ایجاد شود، بهترین جا مدرسه است. زیرا دانش آموزان سرمایه و شکل‌دهنده آینده این کشور هستند.

ویژه برنامه روز درختکاری با حضور عضو شورای اسلامی شهر تهران

پیام ویژه - آئین کاشت نهال به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی با حضور رئیس کمیته ایمن سازی در حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، شهردار و جمعی از معاونین و مدیران منطقه ۷ در بوستان های قصر و آزادگان و همچنین مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانوی مرودشت برگزار شد.

نوروز ۱۴۰۰ در شمیران خاطره انگیز خواهد شد

پیام ویژه - نوروز ۱۴۰۰ شمیران، با نگهداشت هر چه مطلوبتر شهر و فضاسازی های محیطی، خاطره انگیزتر، زیباتر و نشاط آور تر برای شهروندان خواهد شد.

تا زمان فراگیری واکسن کرونا در تهران، شهر نباید رها شود

پیام ویژه - رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران گفت: تا زمان فراگیری کامل واکسن کرونا در تهران، این شهر به مدیریت جدی نیاز دارد و دستگاه های مسئول در مقابله با بیماری کرونا نباید از شرایط موجود خسته شوند.

بزرگراه ها،خیابان ها و میادین در اولویت سندزنی هستند

پیام ویژه - شهر: سند میدان آزادی به دلیل آنکه به نام دولت و یا شهرداری نبود، خسارت‌های زیادی متحمل می‌شد، درواقع برای زمینی که متعلق به دولت و شهرداری بوده از سوی اشخاص سندهایی گرفته و خسارت از دستگاه‌های مختلف گرفته شده بود.

تولید انبوه قطار ملی، توسعه پایدار اقتصادی ایجاد می کند

پیام ویژه - شهر: تولید انبوه قطار ملی که به زودی از آن رونمایی می شود می تواند به رونق بخشی ده ها کارخانه، ایجاد دستکم ۱۵ هزار شغل و در نهایت ایجاد اشتغال دائمی به عنوان مهم‌ترین مولفه‌ پایداری اقتصاد بیانجامد.

بازدید و افتتاح پروژه جنگل کاری ۱۰۰۰هکتاری در بوستان جنگلی تلو

پیام ویژه - مراسم بازدید و افتتاح پروژه جنگل کاری ۱۰۰۰هکتاری در بوستان جنگلی تلو صبح روز یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از معاونین شهرداری و اعضای شورای شهر در کمربند سبز تهران برگزار شد.

بازدید از پروژه جنگل کاری ۱۰۰۰هکتاری در بوستان جنگلی تلو

پیام ویژه - مراسم بازدید و افتتاح پروژه جنگل کاری ۱۰۰۰هکتاری در بوستان جنگلی تلو صبح روز یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از معاونین شهرداری و اعضای شورای شهر در کمربند سبز تهران برگزار شد.

استقرار استارتاپ‌های مدیریت شهری در برج فناوری امیرکبیر

پیام ویژه - شهردار منطقه ۶ تهران از از انعقاد قرارداد ناحیه نوآوری تربیت مدرس خبر داد و گفت: منطقه ۶ تهران با توجه به استقرار دانشگاه‌هایی نظیر دانشگاه تهران، صنعتی امیرکبیر و تربیت مدرس در این منطقه، ظرفیت دارد تا هاب نوآوری کشور باشد.

مرکز پیشرو در شناسایی حریم گسل ها و مطالعات فرونشست زمین

پیام ویژه - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از همکاری با مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در زمینه های تبادل داده های لرزه نگاری، شتاب نگاری ، فرونشست زمین و اجرای طرح بهسازی لرزه ای نسبی ساختمان ها خبر داد.

منشا بوی بد تهران، آرادکوه است؟

پیام ویژه - صدرالدین علیپور، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران پاسخ می‌دهد. او می‌گوید حداقل ۳۰ کانون بزرگ تولید بوی نامطبوع در تهران وجود دارد.

حذف مصوبه برج باغ، جلوی تخریب بسیاری از باغ ها را گرفت

پیام ویژه - شهر: رییس شورای شهر تهران در آیین بهره برداری از هزار هکتار از کمربند فضای سبز شمال شرق تهران گفت: با حذف مصوبه برج باغ ها جلوی تخریب تعداد زیادی از باغ ها که در مسیر تخریب بودند، گرفته شد.

احداث ۷۴ بوستان در تهران در طول ۳ سال

پیام ویژه - شهر: شهرداری تهران از سال ۹۶ تا آذر ماه سال ۹۹، ۷۴ بوستان در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران احداث کرده است که مناطق ۲۲ و ۱۸ با ۹ بوستان احداث شده بیشترین تعداد را داشته اند.

ساخت ۷۴ بوستان جدید در تهران

پیام ویژه - شهر: شهرداری تهران از سال ۹۶ تا آذر ماه سال ۹۹، ۷۴ بوستان جدید در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران ساخته است که مناطق ۲۲ و ۱۸ با ۹ بوستان بیشترین تعداد را داشته اند.

ساير مطالب

صیانت از فضای سبز کشور با مشارکت آحاد ملت امکانپذیر است

توزیع 10 هزار اصله نهال رایگان

آثار برگزیده کارگاه عکس معرفی شد

حفاظت از حریم شهر مزیت ثانویه کمربند سبز است

پویش «همسایه؛ سپاس »

تور عکاسی از پروژه های منطقه 16

کوچه های رنگی منطقه شانزده

کاشت 110 درخت به نام شهدا در بوستان آزادگان

بهره برداری از پروژه های عمرانی، زیست محیطی و ترافیکی

غرس صدها اصله نهال به یاد شهدا

مشارکت مردمی و چهره های شاخص در آراستگی مناظر شهری

ارائه خدمات گردشگری و جذب سرمایه گذاران در سال 1400

اجرای طرح ضربتی ساماندهی صنایع و اصناف منطقه 9

تجلیل از فعالان و دوستداران محیط زیست

جشن خدمت با چاشنی گذر از مرز 110 هزار تن آسفالت

بازپیرایی و راه اندازی آبنماهای منطقه13

تاثیر نهادهای دارای قدرت در نادیده انگاشتن حقوق و منافع عمومی در شهر

توضیح روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری در خصوص یک خبر

طرح نهضت درختکاری آغاز شد

اجرای بیش از 110 هزار تن آسفالت در معابر

تلاش شهروندان مرکز شهر برای تحقق شهر زیست‌پذیر

تحقق حق بر شهر در پویش موتورسوار خوب

شهردار منطقه 9: میدان آزادی مهمترین پلازای شهری می شود

پیوستن39 کوچه به طرح کوچه دوستی و سبز

180 هکتار از اراضی منابع طبیعی تحویل منطقه یک شد

قدردانی مدیرعامل مترو از کارکنان

هفته درخت در تهران

موافقتنامه شهرداری با سازمان برنامه و بودجه برای تولید قطار ملی

کاشت 65 هزار گلدان و درخت در منطقه 15

برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور 4 عضو شورای اسلامی شهر تهران در منطقه 19

میزان تاب آوری نشان از توسعه زیر ساخت های شهری

تور عکاسی از پروژه های منطقه 5

آیین درختکاری دوچرخه سواران تهران

بازدید شهردار منطقه 7 از روند اجرای پروژه های توسعه محله ای 1400

درخت؛ فرصت نفس کشیدن طبیعت

کاشت 2 هزار درخت در مسیر فرودگاه امام (ره) تا عوارضی قم

دوچرخه‌سواری خانوادگی

توزیع 500 تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار

تردد واستفاده آسوده جانبازان و معلولان از تجهیزات بوستان ها

نقش زندگی بر دیوارهای محله نعمت آباد

«تهران 1400» با حرکت به سوی توسعه پایدار در قلب طهران

توزیع نهال رایگان به شهروندان در بوستان ها

اراضی عباس آباد نماد انسان‌محوری در تهران

امیدوارم لایحه درآمدهای پایدار مشکلات مالی شهرداری ها را برطرف کند

توسعه محلات در منطقه 16 تهران

‌شورای سیاستگذاری هفته روابط عمومی سال 1400

به زودی از قطارملی رونمایی می شود

کاهش ٧٠ درصدی صدور پروانه ساختمانی

بهسازی و احداث مسیر پیاده رو در 47 معبر

بازشدن روزنه‌های روشنایی برای اصلاح ساختار جمع‌آوری پسماند تهران

پویش شناسایی نقاط حادثه خیز با مشارکت مردمی

بهره برداری از پروژه های عمرانی، زیست محیطی و ترافیکی

واگذاری بازار روزها طی فرایندی شفاف برای اولین بار

توزیع 8 هزار اصله نهال میوه در منطقه 15

کاشت نهال به یاد زنده یاد علی اکرمی در بوستان جنگلی کوهسار

بررسی فرونشست‌های شرکت مترو

اجرای طرح ضربتی ساماندهی صنایع و اصناف منطقه 9

کاشت نهال یادبود علی اکرمی در بوستان کوهسار

نهال یادبود درگذشتگان بیماری کرونا کاشته شد

کاشت نهال یادبود درگذشتگان بیماری کرونا

«تهران درخت دارد»؛ چهار برنامه ویژه به مناسبت روز درختکاری

ایجاد بزرگ‌ترین پاتوق محله‌ای تا احداث پلازای شهری در میدان گلها

اعتماد اجتماعی مهم ترین چالش جلب مشارکت مردمی هنگام بحران

پیشگیری از ارزبری مهم‌ترین هدف ساخت قطار ملی است

آغاز واکسیناسیون کرونا کارکنان سازمان بهشت زهرا

پیش‌بینی درآمد 17 هزار میلیارد تومانی از شهرسازی در سال 1400

تعطیلی فعالیت کارگاه های ساختمانی در روز های جمعه

اجرای پروژه هوشمند سازی بوستان جنگلی سرخه حصار

حناچی: ٢ هزارمیلیارد از بودجه ١٤٠٠ به رضایتمندی شهروندان اختصاص یافت

عطایی: 300 پروژه کوچک مقیاس محله ای اجرا می شود

ربیعی: منطقه 16 تاریخ ادبیات سیاسی ایران است

16 کیلومتر مسیر دوچرخه در منطقه 16 تکمیل می شود

توسعه متروی تهران؛ ایستگاه دولاب

متروی تهران بزرگترین کتابخانه مجازی را دارد

فراخوان اولین دوره مسابقه سراسری ‌داستان کوتاه بحران

احداث مسیر دوچرخه از میدان توحید تا صادقیه

معابر منطقه 19 بهاری می شود

پایش میدانی شهرک شهرداری با حضور شهردار و مدیران منطقه21

درخشش دختران مرکز پرتو منطقه 15 در لیگ داژبال شهر تهران

ضروریت ایجاد ساختار اداره کل امور بانوان در کلانشهرها

شهردار منطقه8 از ایستگاههای مترو بازدید کرد

هم‌افزایی سازمان‌ها و تشکل‌ها کلید رشد گردشگری کشور است

لزوم شکل گیری ساختارهای مشارکت حکمرانی محلی

غرس نهال به یاد درگذشتگان کرونا

مصوبات زمین مانده موتور سیکلت فرسوده یکی از عوامل آلودگی هوای پایتخت

دوچرخه، وسیله نقلیه و تفریح من است

افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در سال 1400

رکوردزنی ایران در ساخت قطار ملی

استقبال رنگی از بهار 1400 در قلب پایتخت

ضرورت تغییر رویکرد در مدیریت شهری

از افتتاح ایستگاه های مترو تا بهسازی محورهای مواصلاتی

شهر فروشی متوقف شده است

دریافت استانداردهای بین المللی بخشی از پروژه ساخت قطار ملی است

نامزدهای جایزه هنری «سردار دل‌ها» در بخش نمایشنامه اعلام شد

پویش سه شنبه های بدون خودرو

گرمخانه ها پایش سلامت ندارند

ساماندهی کودکان کار؛ از مطالبه تا سهم دستگاه‌ها

20 هزار میلیارد تومان پرونده در کمیسیون مادە 100 شهرداری تهران

تست رایگان کرونا برای افراد نیازمند

برگزاری اولین نشست استقبال از نوروز 1400