پیام ویژه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

تعیین دستمزد به نشست هفته آینده موکول شد

پیام ویژه - دویست و نود و ششمین نشست شورای عالی کار و دومین نشست تعیین حقوق و دستمزد ۱۴۰۰ پس از سه ساعت مذاکره با رویکرد مثبت و توافقی به پایان رسید .

پنجمین همایش ملی فرهنگ کار برگزار می شود

پیام ویژه - پنجمین همایش ملی فرهنگ کار با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار می شود.

شاکرمی در بازدید از مجتمع ذوب آهن اصفهان: اجرای طرح طبقه بندی مشاغل به خوبی در حال اجراست

پیام ویژه - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به استان اصفهان از مجتمع ذوب آهن بازدید کرد و با اشاره به تغییرات بنیادی، کمی و کیفی در این مجموعه گفت: اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در این مجموعه به خوبی در حال انجام است.

شریعتمداری: با افتتاح ۲۴۰۰ مرکز مثبت زندگی در کشور، سازمان بهزیستی را به محلات برده ایم

پیام ویژه - با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری و محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، ۲۴۰۰ مرکز خدمات بهزیسـتی «+ زندگی» در سراسر کشور افتتاح شد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور: مراکز خدمات مثبت زندگی؛ نیازمندیابی فعال برای جامعه هدف در محلات

پیام ویژه - رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین افتتاح همزمان ۲۴۰۰ مرکز خدمات مثبت زندگی به دستور ریاست جمهوری در سراسر کشور با بیان اینکه با این اقدام نیازمندیابی فعال برای جامعه هدف در محلات صورت می‌پذیرد، گفت: بهزیستی با نامیدن این مراکز به +زندگی سعی در ایجاد برند نوینی برای بهبود و ارتقا زندگی شهروندان با رویکرد پیشگیری ایجاد کرده است.

رئیس جمهور در مراسم افتتاح طرح‌های ملی دو وزارتخانه: توسعه زنجیره فولاد و دو برابر کردن آن،یکی از اقدامات بسیار مهم دولت تدبیر و امید است

پیام ویژه - رئیس جمهور افتتاح بیش از ۱۵هزار میلیارد تومان طرح و پروژه مرتبط با وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را گامی در مسیر توسعه بیشتر کشور خواند و ابراز امیدواری کرد که سال ۱۴۰۰ سال دستیابی ملت ایران به موفقیت های بزرگ در روند مبارزه با بیماری کرونا و جنگ اقتصادی دشمنان باشد.

شریعتمداری در آیین افتتاح پروژه گندله سازی سه چاهون:۳۰ درصد سهم بازار محصولات فولادی و ۳۷ درصد بازار سنگ آهن متعلق به صندوق‌های بازنشستگی کشور است

پیام ویژه - با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری و محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، پروژه گندله سازی سه چاهون با ارزش سرمایه گذاری روز ۹۳۰۰ میلیارد تومان، اشتغال مستقیم ۷۸۰ نفر واشتغال غیر مستقیم ۱۵۰۰ نفر صبح امروز به بهره برداری رسید.

حمایت از ﻛﺴﺐ و ﻛﺎرﻫﺎی ﺧﺮد و ﻧﻮﭘﺎ در قالب پروژه نعمت در کرمانشاه

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در جریان بازدید کارشناسان وزارت کار از پروژه نعمت در کرمانشاه گفت: ﺣﻤﺎﻳﺖ از ﻛﺴﺐ و ﻛﺎرﻫﺎی ﺧﺮد و ﻧﻮﭘﺎ از ﻃﺮﻳﻖ ﻇﺮﻓﻴﺖ ﺳﺎزی، ﺗﻬﻴﻪ و ﺗﻮزﻳﻊ اﻗﻼم ﺑﻬﺪاﺷﺘﻲ ﺑﺮای ﺳﺎﻟﻤﻨﺪان و زﻧﺎن ﺑﺎردار در دوره کووید ۱۹ با نام پروژه نعمت انجام می شود.

مدیر کل روابط کار و جبران خدمت در خراسان رضوی تاکید کرد: تکریم کارفرمایان و کارگران و صیانت نیروی کار

پیام ویژه - مدیر کل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: در تنظیم روابط کار و جبران خدمت تکریم کارفرمایان و کارگران،حفظ و صیانت از نیروی کار و نزدیک کردن دیدگاه های طرفین مدنظر است.

۲۴۰۰ مرکز خدمات بهزیسـتی «+ زندگی» با حضور رییس جمهوری، افتتاح می شود

پیام ویژه - با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری و محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، ۲۴۰۰ مرکز خدمات بهزیسـتی «+ زندگی» فردا دوشنبه ۱۸ اسفندماه افتتاح می شود.

شاکرمی: رشد ۷۳ درصدی تشکل ها از سال ۹۲

پیام ویژه - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با روسای تشکل های کارگری و کارفرمایی استان اصفهان گفت: تشکل های کارگری و کارفرمایی اصفهان از تشکل های پیشرو و اثر گذار در تصمیمات ملی هستند.

فردا با حضور رییس جمهوری، پروژه گندله سازی سه چاهون افتتاح می شود

پیام ویژه - با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری و محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، پروژه گندله سازی سه چاهون با ارزش سرمایه گذاری روز ۹۳۰۰ میلیارد تومان، صبح روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه افتتاح می شود.

بهره مندی از ظرفیت طرح یارانه مشوق های بیمه ای برای ۳۵۰۰ شغل اولی در کرمانشاه

پیام ویژه - ۳۵۰۰ شغل اولی در استان کرماشناه با استفاده از ظرفیت طرح یارانه دستمزد از برنامه های ذیل سیاست های فعال بازار کار در قالب تفاهم نامه بهره مند می شوند.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز: وضعیت معیشتی مستمری بگیران تامین اجتماعی در البرز بهبود می یابد

پیام ویژه - سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز اعلام کرد که با مصوبه دیروز مجلس شورای اسلامی وضعیت معیشتی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از جمله در البرز بهبود می یابد.

۲۵میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر به حوزه درمان لرستان پرداخت شد

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۲۵میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر طی سه سال گذشته به فعالان بخش خصوصی حوزه بهداشت و درمان استان پرداخت شده است.

بیشترین تعاونی های هرمزگان در بخش کشاورزی فعالیت دارند

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به فعالیت تعاونی های استان در بخش­های مختلف اقتصادی در قالب ۱۴ گرایش­ گفت: تعاونی های کشاورزی با حدود ۳۱ درصد از مجموع تعاونی های استان با عضویت حدود ۷ هزار و ۵۰ نفر و اشتغالزایی بیش از ۷ هزار و ۸۰۰ نفر بیشترین تعاونی ها را در بین تعاونی های استان تشکیل می دهند.

حمایت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستاییان و عشایر استان البرز از آسیب دیدگان بلایای طبیعی

پیام ویژه - در نشست مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر استان البرز با مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز جایگاه و نقش بیمه اجتماعی در شرایط عادی و شرایط پس از بحران، بررسی شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین : بیش از هزار کارگر ماهر در صنایع قزوین مورد نیاز است

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با توجه به فعال شدن ظرفیت های صنعتی و تولیدی استان به بیش از هزار کارگر ماهر در خطوط تولید صنایع استان نیاز است.

همکاری دانشگاه‌ و دستگاه های اجرایی زمینه ساز ایجاد انگیزه کارآفرینی در قالب شرکت های تعاونی است

پیام ویژه - اولین کرسی تعاون و کارآفرینی با حضورعلیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ،تحویلداری مدیر تعاون اداره کل، وقار مدیر عامل شرکت تعاونی دانش بنیان گیلانت جوان و علی پناه رئیس اداره توسعه تعاونی ها، و با حضور بیش از ۵۰ دانشجوی علاقه مند با همکاری دانشگاه علمی کاربردی سرزمین میرزای جنگلی و جمعی از دانشجویان سایر دانشگاه‌های استان گیلان به صورت وبینار برگزار شد.

تبیین تبصره ۲ ماده ۳۸ و تحقق آن برای رونق بخشیدن به ورزش کارگری استان

پیام ویژه - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، گفت: در برنامه ششم توسعه این فرصت به واحدهای تولیدی داده شده تا با استفاده از ابزارهای قانونی بتوانند برای ارتقاء سطح سلامت کارگرانشان در زمینه ورزشی هزینه کنند.

۴۷ هزار شغل جدید در سامانه رصد کرمانشاه ثبت شد

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفا ه اجتماعی کرمانشاه با بیان این که بر اساس تعهدات تعیین شده از سوی دولت برای دستگاه های اجرایی ۴۷ هزار و ۳۰۸ شغل ناخالص پیش‌بینی شده بود، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۴۷ هزار و ۳۰۸ اشتغال جدید در سامانه رصد ثبت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: آمار و اقدامات مرتبط با ارائه تسهیلات در ایلام قابل رصد مردم است

پیام ویژه - شکراله شیرخانی در برنامه زنده پرسمان از شبکه صدا و سیمای مرکز ایلام به تشریح آخرین اقدامات کاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام پرداخت و گفت: آمار و اقدامات مرتبط با ارائه تسهیلات در ایلام قابل رصد مردم است.

اولین جشنواره فرهنگی، ورزشی کارگران کم بینا و نابینای استان یزد برگزار شد

پیام ویژه - اولین جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران نابینا و کم بینای استان یزد به همت مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار شد و به نفرات برتر جوایز و لوح تقدیر اهدا شد.

مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان: خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی توسط کارگزاری‌ها ارائه می‌شود

پیام ویژه - مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در پی اجرای طرح ۳۰۷۰ با توجه به عدم دسترسی برخی مخاطبان به اینترنت و ناکافی بودن دانش بخشی از جامعه هدف در این زمینه خدمات این طرح غیرحضوری از سوی کارگزاری‌های رسمی این سازمان انجام می‌شود.

بستری بیمه شدگان تامین اجتماعی بالای ۶۵ سال رایگان شد

پیام ویژه - مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل: خدمات بستری درمان کلیه بیمه شدگان این سازمان و خدمات بستری بیماران بالای ۶۵ سال در شهرها فاقد مراکز درمانی ملکی به صورت رایگان خواهد بود.

فعالان مشاغل خانگی در خوزستان برای بهره مندی از بیمه نام نویسی کنند

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: امکان بهره مندی فعالان مشاغل خانگی از بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر فراهم شده لذا این افراد باید در سامانه مربوطه اقدام به نام نویسی کنند.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: هفت گروه شغلی کارکنان آرامستان ها جزو مشاغل سخت و زیان آور است

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در جلسه شورای عالی حفاظت فنی، هفت گروه شغلی کارکنان آرامستان ها جزو مشاغل سخت و زیان آور مورد تایید قرار گرفت.

رئیس سازمان‌ آموزش فنی وحرفه‌ ای کشور: طرح الحاقی اختصاص ۵ درصد از محل اعتبارات تبصره ۱۸ به توسعه آموزش های مهارتی به تصویب رسید

پیام ویژه - رئیس سازمان‌ آموزش فنی وحرفه‌ ای کشور از تصویب «طرح الحاقی اختصاص ۵ درصد از محل اعتبارات تبصره ۱۸ به توسعه آموزش های مهارتی» در جلسه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ مجلس شورای اسلامی خبر داد.

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی خبر داد : اصلاح آیین نامه انجمن های صنفی و کانون های مربوطه در هیئت دولت

پیام ویژه - آیین نامه چگونگی تشکیل حدود و ظایف واختیارات و نحوه عملکرد انجمن های صنفی وکانون های مربوطه توسط هیئت دولت در تاریخ ۱۳ اسفند اصلاح شده و موضوع مشارکت و همکاری کانون عالی و کانون های استانی با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آن قید شده است.

مشاور وزیر : استان ایلام از ظرفیت ها و قابلیت های خوبی برای رشد و توسعه متوازن برخوردار است

پیام ویژه - مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در ایلام گفت: حل و فصل مشکلات بنگاه های اقتصادی مشکلدار در استان ایلام از طریق دستگاههای متولی و مبادی ذیربط کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و کمیته های مرتبط استانی و شهرستانی و کمیسیون کارگری با توجه ،پیگیری می شود .

۱۰۰۰ دانش آموخته دانشگاهی در استان کرمانشاه با استفاده از طرح کارورزی به کار گیری می شوند

پیام ویژه - با هدف کاهش نرخ بیکاری استان کرمانشاه تفاهم نامه سه جانبه همکاری بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل آموزش و پرورش و انجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه های زبانهای خارجی منعقد شد.

اولین شرکت تعاونی سهامی عام فارس در شیراز افتتاح شد

پیام ویژه - در آیینی با حضور مقامات کشوری و استانی اولین شرکت تعاونی سهامی عام فارس با نام رونیکا گستران ارغوان جاوید با ۵۲ عضو در حوزه تهیه و توزیع لوازم و تجهیزات آرایشی و بهداشتی آغاز به کار کرد.

کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امسال بیش از ۴۴۰ هزار نفر ساعت آموزش دیدند

پیام ویژه - رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری گفت: ۴۴۸ هزار و ۶۰۵ نفرساعت دوره آموزشی از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ۱۱ ماهه امسال برای توانمندسازی کارکنان ستادی، ادارات کل استانی و ادارات شهرستانی، ارائه شده است.

شریعتمداری تاکید کرد: توزیع هدایای نوروزی با هزینه صندوق ها، شرکت ها و بانک ها ممنوع

پیام ویژه - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بخشنامه ای به روسا ، مدیران عامل سازمان ها، صندوق ها و بانک های تابعه توزیع هدایای نوروزی را با هزینه این مجموعه ها ممنوع کرد.

پیام تسلیت شریعتمداری به سیاوش افضلی

پیام ویژه - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت مادر سیاوش افضلی مدیر عامل شرکت دخانیات ایران را تسلیت گفت .

ساير مطالب

فارن پالیسی: مشارکت راهبردی تهران-پکن بزرگترین چالش برای آمریکاست

روایت "وال استریت ژورنال" از مشکل بایدن با ایران

استراتژی ترامپ برای بازگشت به قدرت

سراب یک ‌دستی

انتقاد از "بودجه پاشی مجلس برای صداوسیما"

درگیری هواداران و مخالفان ترامپ در نیویورک

‌هشدار درباره شورای نگهبان دوم

گرانی اینترنت از جیب مردم به ‌حساب صداوسیما

وزیر آموزش و پرورش: هیچ امتیاز ویژه‌ای در اختیار کسی قرار نداده‌ایم

همه دلایل تاخیر در واکسیناسیون

اقدام عملیاتی آمریکا باید آزاد کردن فروش نفت ایران باشد‌

چپ علیه راست؛ راست علیه چپ

پژوهشگر آمریکایی: بنای توافقی جدید بر ویرانه‌های توافق قبلی ناممکن است

هنوز باور ندارم این دوره نوبت اصولگرایان است

حقه قدیمی دموکرات‌ها

دیدار تاریخی پاپ و آیت‌الله

سرکوب انگیزه در بورس تهران

دو ویژگی سفر پاپ به عراق

پروژه بهار 1400

تناقضات برجامی آقا محسن

ظریف اصلاح‌طلب نیست

چهره‌ها در سیبل کاسبان انتخابات

نقش ژاپن در تسریع احیای برجام

شانس بالای برگزاری مذاکرات برجامی

پنجره فرصت به غرب همیشه باز نیست

عبور از رییسی علیه جهانگیری

بازهم خواب دلواپسان تعبیر نشد

مردم نگذارند دولت آینده دست افراد ناکارآمد بیفتد

منتظر رشد بورس در اسفند ماه نباشید

طرح جنجالی مجلس تصویب شد؛ اینترنت گران می‌شود

فقط لغو تحریم‌ها! سیاه‌بازی در آژانس بی‌ارزش است

انتقاد رئیس مستعفی «شعسا» از انحصارطلبی در میان اصلاح‌طلبان

زیباکلام: علی مطهری و اصلاح‌طلبان وقت خود را تلف نکنند

مرغ تنظیم بازاری نداریم؛ یا در صف بایستید یا گرانتر بخرید

آقایان مجلس! به جای وام مسکن 70 میلیونی، به این چیز‌ها توجه کنید

درخواست جدید برای کاندیداتوری ابراهیم رئیسی در انتخابات 1400

سرمقاله وطن امروز/ گفتمان اقتصادی انقلاب اسلامی، حول «اقتصاد تعاونی»

سرمقاله رسالت/ با اعصاب مردم بازی نکنید!

سرمقاله شرق/ بوسه‌ بورس

سرمقاله اعتماد/ چالش‌های قانون اساسی

سرمقاله ایران/ دیدار پاپ با آیت‌الله پیروزی تشیع و مسیحیت

سرمقاله دنیای اقتصاد/ معضل قاچاق سوخت و سوخت‌بری

سرمقاله ابتکار/ تکرارهای خوب، تکرارهای بد

سرمقاله حمایت/ راه حل مشکلات اقتصادی

سرمقاله سیاست روز/ آقای ظریف طرح جدید برای چه؟

سرمقاله خراسان/ بایدن در چنبره «ترامپیسم»

عجیب نیست هنرمندی را ببینی که قوت روزانه‌ هم ندارد!

وحشت سعودی از پیشروی ارتش یمن در مارب

توصیه "اندیشکده بلفر" به واشنگتن درباره برجام

میدل ایست آی: اسرائیل در سایت هسته‌ای «دیمونا» چه می‌کند؟

درباره کاشفان میدان نفتی آذر

نگاهی انتقادی به مصاحبه اخیر رضایی با فایننشیال تایمز

سرانجامِ مناقشه جاریِ ایران و غرب

فارن افرز: بایدن باید سریع به برجام بازگردد

نیروهای پلیس اسکیت سوار در کراچی

طرح تحریم بن سلمان در کنگره آمریکا

دلارهای از دست‌رفته

ادامه تظاهرات مخالفان کودتا در میانمار با وجود کشتار معترضان

تشکر پاپ از آیت الله سیستانی و شیعیان در یک دیدار تاریخی

دو دستگی و نفاق در خانواده سلطنتی انگلیس

سرنوشت سهام در ایستگاه پایانی

دروغِ مرگ «اسلامی‌ندوشن» یک آبروریزی رسانه‌ای

ارزیابی "فارن پالیسی" از بی‌اعتنایی بایدن به ترکیه

اصلاحات با کاندیدای واحد می‌آید

چه کسی نوبت مرا جابه‌جا کرد؟

محدودیت به بهانه شب‌زنده‌داری جوانان

ادامه استراتژی «قدرت اجبار» در دولت بایدن

تکرار ترامپیسم

لغو قطعنامه ضدایرانی «رفع تحریم‌ها» نیست

نبض بورس در دست حقوقی‌ها

کادر درمان را دریابید

آغاز سفرهای انتخاباتی رضایی

شی: شرق در حال برخاستن است

گام مجلس برای کاهش فاصله اجتماعی

کاهش عجیب مصرف گوشت در کشور

نگرانی کارگران از آینده تعیین حقوق و دستمزدها

این صف کرونا است نه روغن

تلاطم دامنه‌دار بورس؛ چرخ اقتصاد کدام طرفی می‌چرخد؟

گفتگو با دومان سهند درباره بانکداری هوشمند

اصولگرایان منتظر انتخابات 1400 هستند؟

وزیر دفاع آمریکا: عاملین حمله به پایگاه عین‌الاسد منتظر پاسخ واشنگتن باشند

آقای پاپ!آیا می‌دانید سلیمانی و ابومهدی ناجی مسیحیان و کلیساها بودند

بایدن درگیر مشکلات داخلی است نباید خیلی از او انتظار داشته باشیم!

بازگشت به مذاکره؛ بایدن- روحانی؟

صدای سلاح‌ها باید ساکت شود

سرمقاله ایران/ این روزها و الزامات سیاستگذاری داخلی و خارجی

سرمقاله دنیای اقتصاد/ تفاوت استراتژی بایدن و ترامپ

سرمقاله آرمان ملّی/ آثار سیاسی مذهبی سفر پاپ به عراق

سرمقاله اطلاعات/ تناسب

سرمقاله صبح نو/ زبان واقعی دنیا

سرمقاله خراسان/ هوشمندسازی نظام توزیع راه حل مقابله با گرانی

سرمقاله کیهان/ درس‌های نظرسنجی دشمن در مورد ایران

سرمقاله وطن امروز/ سرداری که تجسم آیه‌های انجیل در محبت‌ورزی بود

سرمقاله رسالت/ طبیعت و میراثی که برای آیندگان می‌گذاریم

سرمقاله شرق/ قمار بر سر اتوریته

سرمقاله اعتماد/ آیا شرایط تغییر کرده است؟

تکلیف سعید و محسن روشن شد

گاردین: غرب هم باید در قبال یمن و خاشقجی پاسخگو باشد

نیرنگ های بایدن درباره بازگشت سریع به توافق هسته ای

پشت پرده یک دعوت